Žanras: Komedija

Blogos mamos ir jų kalėdos (Bad Moms Christmas)

Komedija

Eimė, Kiki ir Karla – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotos mamos. Lygiai prieš metus joms trūko kantrybė ir draugės sukilo prieš grupę tobulų „supermamyčių“.

Skaityti daugiau
Emodži filmas (The Emoji Movie)

Šeimai Komedija Animacija 86 min.

Ar kada susimąstėte, kas vyksta jūsų išmaniojo telefono viduje? Dabar mąstyti nebereikės – galėsite pamatyti savo akimis.

Skaityti daugiau
Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas

Komedija Romantinis 90 min.

Paskutinis romantikas žemėje ir nelabai vykęs stand-up komikas Benas įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam...

Skaityti daugiau
Kingsman. Aukso ratas (Kingsman. The Golden Circle)

Komedija Nuotykių Veiksmo 141 min.

Prieš tris metus kino gerbėjai susipažino su „Kingsman“ slaptąja šnipų tarnyba: patyrusiu šnipų veteranu Hariu ir jaunėliu jo mokiniu Gariu. Įminęs slaptųjų agentų darbo subtilybes vaikinas rado savo vietą šnipų tarnyboje ir suprato, kad jo misija – gelbėti pasaulį nuo piktadarių – ne tik labai atsakinga, bet ir kupina nuotykių.

Skaityti daugiau
Lenkų kino savaitė : Meilės menas (SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ)

Biografinis Drama Komedija 120 min.

Filmas apie Lenkų seksologijos pradininkę dr. Michaliną Wisłocką, kurios XX a. 8-ame dešimtmetyje išleista pirmoji knyga šia tema „Meilės menas” („Sztuka kochania”) sulaukė nepaprasto populiarumo.

Skaityti daugiau
Lenkų kino savaitė : Silpnoji lytis (SŁABA PŁEĆ?)

Komedija Romantinis 99 min.

Zoška – daili išsilavinusi mergina, žinanti, ko nori iš gyvenimo.

Skaityti daugiau
Lenkų kino savaitė : Volta (Volta)

Komedija 106 min.

Didysis komedijos meistro Juliuszo Machulskio sugrįžimas.

Skaityti daugiau
Loganų sėkmė (Logan lucky)

Komedija Veiksmo 120 min.

Puikius pramoginius filmus sukūręs režisierius Steven Soderbergh, sugrįžta į didžiuosius kino ekranus su veiksmo komedija „Loganų sėkmė“. Holivudo pramogų žinovai jau vadina filmą vienu geriausiu 2017 metų darbu.

Skaityti daugiau
Mano mažasis ponis (MY LITTLE PONY)

Šeimai Komedija Muzikinis Nuotykių Fantastinis Animacija 99 min.

Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto.

Skaityti daugiau
Meilė angelų mieste (Lyubov' v gorode angelov)

Komedija Romantinis 90 min.

Saulėtasis Los Andželas gali kiekvieną, net ir labiausiai neromantišką žmogų, priversti patikėti TIKRA MEILE… bent keletui dienų. „Meilė angelų mieste“ – filmas tiems, kurie tikrai tiki meile. Kodėl? Nes siužete susitinka du visiškai neromantiški jaunuoliai, netikintys pasimatymo galia ir laukiantys, kol kitas susimaus, kad galėtų pasakyti „ate“.

Skaityti daugiau
Meškiukas Padingtonas 2 (Paddington 2)

Šeimai Komedija Animacija

Prieš trejus metus iš tolimosios Peru į Londoną atkeliavęs simpatiškiausias pasaulio meškiukas Padingtonas naujus namus surado Braunų šeimoje. Nors nuolat įsipainiojantis į keistas situacijas ir nesusipratimus, marmeladą dievinantis meškiukas yra labai geros širdies, tad nenuostabu, kad kaimynystėje jis greitai tampa savas ir mėgstamas. O Braunams jis tampa tiesiog dar vienu šeimos nariu.

Skaityti daugiau
Operacija Riešutai 2 (Nut Job 2: The Nutty by Nature)

Šeimai Komedija Nuotykių Animacija

Neprivalai būti didelis, kad būtum didvyris! Voveriukas Surlis ir jo gauja grįžta naujuose filmo „Operacija „Riešutai“ 2“ nuotykiuose.

Skaityti daugiau
Pabėgimo planas: Anglija (The Brits Are Coming)

Komedija

Nemoki lošti – neik į kazino. Deja, ekscentriška anglų porelė – Harietė ir Piteris Foxas šio posakio, matyt, nežinojo. Pokerio turnyre prasilošę ir stipriai įsiskolinę pavojingai gangsterei Ivankai, jiedu nusprendžia sprukti į tolimąją Ameriką – Los Andželą.

Skaityti daugiau
Ratai 3 (Cars 3)

Šeimai Komedija Nuotykių Animacija 109 min.

Žaibas Makvynas grįžta! Pasiruoškite naujiems ir... dar greitesniems nuotykiams lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Ratai 3“.

Skaityti daugiau
Svaigioji naktis (Drunk Parents)

Komedija

Nepaprastai juokingoje komedijoje „Svaigioji naktis“ aktoriai Salma Hayek ir Alecas Baldwinas taps vyru ir žmona. Savo mylimiausią vienturtę dukrą pagaliau išlydėję į koledžą, jiedu gerokai atsipalaiduos ir prisigėrę įsivels į tikrų tikriausius nesusipratimus.

Skaityti daugiau