Žanras: Komedija

10 katino gyvenimų (10 lives)

Šeimai Komedija

Beketas – sotus ir laimingas katinas, net nenutuokiantis, kaip jam pasisekė. Vien savimi besirūpinantis murklys gyvena su studente Rože, kuri jį beprotiškai myli. Vieną dieną taip jau nutinka, kad katinas praranda paskutinę, devintą savo gyvybę ir nukeliauja į katinų dangų.

Skaityti daugiau
10 pasimatymų

Komedija 99 min.

Justelis – jaunas, gan išvaizdus, draugiškas IT specialistas, įmonės Kalėdinio vakarėlio metu padauginęs alkoholio per klaidą vienai iš savo kolegių bei geriausių draugių išlieja širdį ir išduoda savo slapčiausią paslaptį, jis vis dar – nekaltas. Simona, kolegė bei draugė tuo patikėti sunkiai gali, tačiau galiausiai susirūpina Justelio gerove ir sugalvoja planą, kurio metu ji padės jam prarasti nekaltybę ir galimai susirasti antrąją pusę.

Skaityti daugiau
Afrika pandastika (Panda Bear in Africa)

Šeimai Komedija Nuotykių 84 min.

Pangas – mažytė, tačiau nepaprastai narsi panda. Jo tikslas – nukeliauti į tolimąją Afriką tam, jog išgelbėtų savo geriausią draugę, drakoniukę Džilong, atsidūrusią rūsčiojo blogiuko liūto nelaisvėje. Laukia išties ypatingas nuotykis – juk dar nei viena panda nėra įkėlusi savo pūkuotų pėdučių į Afrikos žemyną!

Skaityti daugiau
Beetlejuice Beetlejuice

Siaubo Komedija

Pastaraisiais metais kasmet turime po visame pasaulyje labiau už kitas laukiamą kino premjerą (Įsikūnijimas, Barbė, Openheimeris). Šiais metais toks filmas yra šis - stilingos kino vizionieriaus Timo Burtono komedijos tęsinys.

Skaityti daugiau
Bjaurusis aš 4 (DESPICABLE ME 4)

Komedija Nuotykių Animacija 95 min.

Buvęs super-piktadarys Gru, dabar - prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, kviečia įžengti į naują „Bjaurusis aš“ franšizės ir pakalikų chaoso erą.

Skaityti daugiau
Deadpool ir Ernis (Deadpool 3)

Komedija Veiksmo Mokslinė fantastika 127 min.

Kiekvienas nusipelno laimingos pabaigos. Šią vasarą neatsakingasis herojus Deadpool kartu su Erniu pakeis „Marvel“ kino visatos istoriją! Susidūręs su profesinėmis nesėkmėmis ir išgyvendamas vidutinio amžiaus krizę, Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) nusprendžia Deadpool personažą išleisti į užtarnautą poilsį ir tampa naudotų automobilių pardavėju.

Skaityti daugiau
Gardutė

Komedija

Entuziastinga kaimo mergina Saulė (A. Ravdo) ir kukli vieniša mama Ona (E. Ozarinskaitė) – aistringos virėjos, įstrigusios Kauno valgykloje „Gardutė“. Vieną dieną Saulė be Onos sutikimo jas įtraukia į kulinarinį realybės šou, kurio pagrindinis prizas - nuosavas restoranas. Saulė meluoja komisijai apie savo kilmę ir teigia, kad jos abi yra kvalifikuotos šefės iš restorano „La Gardutė“.

Skaityti daugiau
Garfildas (Garfield)

Šeimai Komedija Nuotykių 101 min.

Tingus, oranžinis ir lazaniją dievinantis katinas sugrįžta! Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų visame pasaulyje mylimas Garfildas vėl atkeliauja į didžiuosius kino ekranus. Garfildas visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką (!) ir dar toli nuo namų (!!!).

Skaityti daugiau
Hit Man

Komedija Veiksmo 115 min.

Garis (G. Powell) apsimeta žudiku, norėdamas sugauti tikrus nusikaltėlius ir žmogžudysčių užsakovus. Viskas vyko pagal planą, kol šioje istorijoje neatsirado moteris.

Skaityti daugiau
Išvirkščias pasaulis 2 (Inside Out 2)

Komedija Nuotykių 100 min.

Kino studijų „Disney“ ir „Pixar“ originalios animacijos „Išvirkščias pasaulis“ tęsinyje pasirodys visiškai naujos emocijos! Laukia didžiuliai pokyčiai! Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai įsikūrę Riley galvoje pažįsta mergaitę iš vidaus ir išorės, tačiau viskas pasikeičia pasirodžius naujai emocijai: Nerimui.

Skaityti daugiau
Malonės rūšys (Kinds of Kindness)

Drama Komedija 164 min.

Štai ji. Tiesos akimirka. Režisieriaus Yorgos Lanthimos ir jo filmų mūza tapusios aktorės Emma Stone naujausias darbas – komiška drama „Malonės rūšys“ – triptiko pasakėčia, pasakojanti apie neturintį pasirinkimo vyrą, kuris mėgina perimti savo gyvenimo kontrolę; sunerimusį policininką, kurio pradingusi jūroje žmona netikėtai sugrįžta, bet atrodo tarsi kitas žmogus; ir moterį, pasiryžusią atrasti konkretų asmenį, turintį ypatingų sugebėjimų, kuriam lemta tapti svarbiu dvasiniu lyderiu.

Skaityti daugiau
MILLI VANILLI (Girl You Know It's True)

Biografinis Drama Komedija Muzikinis

1988-ųjų sausį žinomas Vokietijos prodiuseris Frankas Farianas (tuo metu beprotiškai populiarios grupės Boney M prodiuseris) į savo studiją Miunchene pasikvietė du vaikinus, trokštančius išgarsėti muzikos versle. Vietinis Robas Pilatusas (jį filme vaidina Tijanas Njie) ir paryžietis Fabrice‘as Morvanas (aktorius Elanas Ben Ali) gerai atrodė, puikiai šoko, bet jų balsai nebuvo ypatingi. Visgi prodiuserio tai nesustabdė. Aiškiai matydamas vaikinų potencialą, jis panaudojo schemą, kuri, kaip daug kas įtaria, buvo naudojama ir Boney M. atveju: vaikinai tiesiog žiopčiojo, o už juos dainavo profesionalūs atlikėjai.

Skaityti daugiau
Nematomi draugai (IF: Imaginary Friends)

Drama Šeimai Komedija 104 min.

O kas, jeigu viskas, kuo tikėjai vaikystėje.. buvo tikra?! Jaunai merginai supratus, kad ji gali regėti visų įsivaizduojamus draugus, pasinaudodama savo naująją supergalia mergaitė leidžiasi į magišką nuotykį, siekdama vėl susieti „nematomus“ draugus su savo užaugusiais vaikais.

Skaityti daugiau
Nuskraidink mane į mėnulį (Fly Me To The Moon)

Drama Istorinis Komedija Romantinis 132 min.

Kai 1957-aisiais Sovietų Sąjunga į kosminę orbitą sėkmingai išvedė pirmąjį dirbtinį palydovą, o dar po ketverių metų ten pat išsiuntė ir pirmąjį žmogų, Jungtinėse Valstijose kilo nemažas kipišas. Buvo nutarta, kad nusileisti šiose lenktynėse jokiu būdu negalima ir Nacionalinei aeronautikos ir kosmoso administracijai (NASA) buvo liepta trūks plyš pirmajai nutūpti Mėnulyje.

Skaityti daugiau
O, Paryžiau! (Paradis Paris)

Drama Komedija 109 min.

Šis filmas, tai – gyvas meilės laiškas kosmopolitiškajam Paryžiui, kuriame vyksta tarpusavyje susijusios neįtikėtinos istorijos. Visi jų spalvingi personažai susiduria su mirtimi, tik tam, kad iš naujo atrastų tikrąjį gyvenimo džiaugsmą. Paryžiaus širdyje gyvenanti, garsi ir, be abejo, pati sau labai graži, italų operos žvaigždė Džovana (akt. Monica Bellucci) netyčia atsibunda morge ir suvokia, kad jos gyvenimas apvirto aukštyn kojom. Ji paskelbta mirusia, jos šlovė akimirksniu nublanko, o blogiausia tai, kad jos mirties niekas nepastebėjo!

Skaityti daugiau
Palikimas (Treasure)

Drama Komedija 112 min.

Kelionių be nuotykių nebūna! Ypač tada, kai keliauji iš Amerikos į kitą pasaulio pusę su tėtuku, kuris savanoriškai nusprendžia pabūti gidu Lenkijoje, nes geresnio už jį muzikos žurnalistė, dukrelė Rūta (akt. Lena Dunham), tikrai neras! Tėvukas Edekas (akt. Stephen Fry ) šiame krašte žino viską, nes čia gimė ir užaugo, čia jo tėvų namai, čia jis pirmą kartą sutiko savo meilę - Rūtos mamą ir čia jis praleido siaubingiausius mėnesius savo gyvenime, kuomet kalėjo Aušvico koncentracijos stovykloje, o be to, čia, ne Amerika, ir toj Lenkijoj jo „moliūgėliui“ gali būti pavojinga.

Skaityti daugiau
PAŠĖLĘ VYRUKAI: VISKAS ARBA NIEKO ( BAD BOYS: RIDE OR DIE)

Komedija Nuotykių Veiksmo 115 min.

Maikas Lauris ir Markusas Burnetas (aktoriai Willas Smithas ir Martinas Lawrence‘as) mėgaujasi ramiu gyvenimu Majamyje. Nuo darbų jau atitolę, jie laiką dažniausiai leidžia savo malonumui. Na, kartais sutramdo ir kokį plėšikėlį, nusprendusį apiplėšti parduotuvę, bet tik tiek.

Skaityti daugiau
Vajana 2 (Moana 2)

Komedija Nuotykių

„Vajana 2“ kviečia pasinerti į naują kelionę! Vajana, sulaukusi netikėto ženklo iš savo protėvių, turi keliauti per tolimas Okeanijos jūras į itin pavojingus vandenis, kur jos laukia nuotykiai, nepanašūs į nieką, su kuo ji kada nors susidūrė.

Skaityti daugiau