Žanras: Koncertas

BTS WORLD TOUR: LOVE YOURSELF IN SEOUL

Koncertas 114 min.

BTS WORLD TOUR “LOVE YOURSELF” 2018 –aisiais nufilmuotas Seulo olimpiniame stadione, taps vienu laukiamiausių ir žiūrimiausių koncertų visuose pasaulio kino teatruose. Jį išvysti galėsite tik vieną dieną – sausio 26-ąją ir Multikino kino teatre, kuriame susiburs visi septynių narių vaikinų grupės fanai į precedento neturinčią šventę kino teatre.

Skaityti daugiau
Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

Koncertas

2019 spalio 9 d.”Trafalgar Releasing” pristato “S & M2”. Šį pasirodymą privaloma pamatyti! Legendinė roko grupė METALLICA įrašė pasaulį sudrebinusį S&M albumą prieš 20 metų ir suorganizavo ne vieną koncertą su San Francisko simfoniniu orkestru.

Skaityti daugiau
ROGER WATERS US + THEM

Koncertas

Rogeris Watersas, grupės ,,Pink Floyd‘‘ įkūrėjas bei dainų autorius, pristato ilgai lauktą dokumentinį filmą ,,Us + Them‘‘, kuriame modernios vizualizacijos ir gniaužiantis garso takelis sukurs nepamirštamą kino reginį.

Skaityti daugiau
RUSH CINEMA STRANGIATO

Koncertas 150 min.

Šventoji Roko trejybė grįžta į didįjį ekraną, ir „Cinema Strangiato“ suburs „Rush“ gerbėjus viso pasaulio kino teatruose.

Skaityti daugiau
Simply Red Symphonica in Rosso

Koncertas 110 min.

Grupė Simply Red tapo pagrindine, kasmet Olandijoje vykstančio muzikinio renginio SYMPHONICA IN ROSSO, programos vinimi 2017-aisiais. Mick Hucknell atliko savo mėgiamiausias grupės dainas, o jam pritarė simfoninis orkestras iš 40-ies muzikantų ir kviestinių svečių. Efektingos raudonos dekoracijos, ypatinga muzikos ir garso akustika, bei apšvietimas šį renginį pavertė tiesiog probloškiančiu ir įsimenančiu.

Skaityti daugiau