Žanras: Koncertas

André Rieu: 70 years young

Koncertas 150 min.

André Rieu kviečia viso pasaulio kino žiūrovus švęsti jo gimtadienį kartu! Maestrui sukanka 70 metų ir ta proga jis savo pilyje Mastrichte rengia prašmatnų gimtadienio vakarėlį. Šventės metu André su renginio vedėja Charlotte Hawkins kalbės apie savo gyvenimą ir muziką.

Skaityti daugiau
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Koncertas 95 min.

2017–2018 m. „Depeche Mode“ pradėjo savo „Global Spirit“ turą, kuriame koncertavo daugiau nei 3 milijonams gerbėjų, bei surengė 115 pasirodymų visame pasaulyje. Šis naujas, vizualiai įspūdingas filmas, režisuotas įvairius apdovanojimus pelniusio režisieriaus ir ilgamečio meno bendradarbio Antono Corbijno įamžina grupės pasirodymo energiją ir didybę, bei giliau pažvelgia į tai, kaip jų muzika ir pasirodymai buvo įpinti jų gerbėjų gyvenimuose.

Skaityti daugiau
GORILLAZ: Reject False Icons

Dokumentinis Koncertas 100 min.

GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS yra visiškai naujas meninės dokumentikos filmas apie šią britų muzikos grupę – patį sėkmingiausią planetos virtualųjį kūrinį*.

Skaityti daugiau
Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

Koncertas

KARTOJAME! Tiems, kas labai norėjo, bet nepamatė. Tik spalio 15 d. 19:30!

Skaityti daugiau
ROGER WATERS US + THEM

Koncertas

Rogeris Watersas, grupės ,,Pink Floyd‘‘ įkūrėjas bei dainų autorius, pristato ilgai lauktą dokumentinį filmą ,,Us + Them‘‘, kuriame modernios vizualizacijos ir gniaužiantis garso takelis sukurs nepamirštamą kino reginį.

Skaityti daugiau