Žanras: Koncertas

André Rieu's 2022 Summer Concert: Happy Days are Here Again!

Koncertas 180 min.

Laukimas baigėsi! Po dviejų ilgų metų maestro André Rieu vėl koncertuoja iš savo gimtojo Mastrichto miesto! Didžiuojamės galėdami pristatyti visiškai naują André vasaros koncertą - Happy Days is Here Again! Koncertas bus linksmas ir žavus vasaros renginys ikoniškoje Vrijthof aikštėje, kuriame skambės populiarios geros savijautos klasika, įspūdingas šou ir be abejo džiaugsmingi valsai. Kartu su nuostabiu Johano Strausso orkestru ir ypatingais svečiais André į jūsų kino teatrus atneša pakilų ir romantišką vakarėlį!

Skaityti daugiau
KALĖDOS SU ANDRE RIEU (CHRISTMAS WITH ANDRE)

Koncertas 150 min.

Valso karalius pristato jums įspūdingą šventinį reginį iš naujai sukurtų Žiemos rūmų gimtajame Mastrichte. Pasinerkite į kalėdinę dvasią, klausydami romantiškų valsų ir dainų „Jingle Bells“, „O Holy Night“, „Alelujah“ ir dar daugiau! Išvyskite didingas rūmų dekoracijas, su 150 gražių sietynų, o įspūdingo dydžio arkiniai langai atskleis džiaugsmingą žiemišką kraštovaizdį su čiuožyklomis. Kalėdos su André neabejotinai sušildys jūsų širdis ir suteiks šventinės nuotaikos.

Skaityti daugiau
NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

Koncertas 120 min.

Pietų Korėos pop grupė NCT DREAM pristato savo pirmąjį filmą NCT DREAM THE MOVIE: In A DREAM kino teatruose visame pasaulyje.

Skaityti daugiau
Nick Cave koncertas THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE

Koncertas 105 min.

Londone ir Braitone nufilmuotame naujame Andrew Dominiko dokumentiniame filme "THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE" užfiksuoti išskirtiniai Nicko Cave'o ir Warreno Elliso kūrybiniai santykiai, kai jie atgaivina dainas iš dviejų paskutiniųjų studijinių albumų "Ghosteen" (Nick Cave & the Bad Seeds) ir "Carnage" (Nick Cave & Warren Ellis). Šis išskirtinis ir sielą užburiantis pasirodymas nufilmuotas 2021 m. pavasarį prieš atlikėjų gastroles Jungtinėje Karalystėje. Dokumentiniame filme matome, kaip jiedu, lydimi dainininkų ir styginių kvarteto, puoselėja kiekvieną dainą. Filme specialiai pasirodo artima draugė ir ilgametė bendradarbė Marianne Faithfull.

Skaityti daugiau
Twenty One Pilots Cinema Experience koncertas

Koncertas 86 min.

Experience the epic Scaled And Icyalbum release celebration from 2021 –remastered for the big screen and featuring additional never-before-seen content.

Skaityti daugiau