Žanras: Koncertas

BTS WORLD TOUR: LOVE YOURSELF IN SEOUL

Koncertas 114 min.

BTS WORLD TOUR “LOVE YOURSELF” 2018 –aisiais nufilmuotas Seulo olimpiniame stadione, taps vienu laukiamiausių ir žiūrimiausių koncertų visuose pasaulio kino teatruose. Jį išvysti galėsite tik vieną dieną – sausio 26-ąją ir Multikino kino teatre, kuriame susiburs visi septynių narių vaikinų grupės fanai į precedento neturinčią šventę kino teatre.

Skaityti daugiau
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Koncertas 95 min.

2017–2018 m. „Depeche Mode“ pradėjo savo „Global Spirit“ turą, kuriame koncertavo daugiau nei 3 milijonams gerbėjų, bei surengė 115 pasirodymų visame pasaulyje. Šis naujas, vizualiai įspūdingas filmas, režisuotas įvairius apdovanojimus pelniusio režisieriaus ir ilgamečio meno bendradarbio Antono Corbijno įamžina grupės pasirodymo energiją ir didybę, bei giliau pažvelgia į tai, kaip jų muzika ir pasirodymai buvo įpinti jų gerbėjų gyvenimuose.

Skaityti daugiau
Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

Koncertas

KARTOJAME! Tiems, kas labai norėjo, bet nepamatė. Tik spalio 15 d. 19:30!

Skaityti daugiau
ROGER WATERS US + THEM

Koncertas

Rogeris Watersas, grupės ,,Pink Floyd‘‘ įkūrėjas bei dainų autorius, pristato ilgai lauktą dokumentinį filmą ,,Us + Them‘‘, kuriame modernios vizualizacijos ir gniaužiantis garso takelis sukurs nepamirštamą kino reginį.

Skaityti daugiau
RUSH CINEMA STRANGIATO

Koncertas 150 min.

Šventoji Roko trejybė grįžta į didįjį ekraną, ir „Cinema Strangiato“ suburs „Rush“ gerbėjus viso pasaulio kino teatruose.

Skaityti daugiau