Žanras: Koncertas

André Rieu Together Again

Koncertas 150 min.

Po vienerių metų išsiskyrimo André Rieu pagaliau ir vėl kartu su Johanno Strausso orkestru. Prisijunkite prie mūsų į nepakartojamą susitikimo vakarėlį tik kino teatruose, rugpjūčio 28 ir 29 dienomis. Ir vėl būkime visi kartu!

Skaityti daugiau
André Rieu: 70 years young

Koncertas 150 min.

André Rieu kviečia viso pasaulio kino žiūrovus švęsti jo gimtadienį kartu! Maestrui sukanka 70 metų ir ta proga jis savo pilyje Mastrichte rengia prašmatnų gimtadienio vakarėlį. Šventės metu André su renginio vedėja Charlotte Hawkins kalbės apie savo gyvenimą ir muziką.

Skaityti daugiau
ANDRE RIEU: MAGICAL MAASTRICHT: TOGETHER IN MUSIC

Koncertas 140 min.

Kiekvienų metų vasarą gimtajame A. Rieu mieste Mastrichte po atviru dangumi vykstantis legendinio smuikininko vadovaujamo orkestro pasirodymas jau seniai tapęs išskirtiniu klasikos įvykiu ne tik Nyderlandų, bet ir viso pasaulio muzikos scenoje. Į pernykštę jubiliejinę 15-ąją klasikos fiestą Mastrichte suplūdo daugiau nei 100 tūkstančių žmonių iš viso pasaulio. Vis tik šiemet – pirmą kartą nuo 2004-ųjų – koncertas neįvyko dėl koronaviruso.

Skaityti daugiau
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Koncertas 95 min.

2017–2018 m. „Depeche Mode“ pradėjo savo „Global Spirit“ turą, kuriame koncertavo daugiau nei 3 milijonams gerbėjų, bei surengė 115 pasirodymų visame pasaulyje. Šis naujas, vizualiai įspūdingas filmas, režisuotas įvairius apdovanojimus pelniusio režisieriaus ir ilgamečio meno bendradarbio Antono Corbijno įamžina grupės pasirodymo energiją ir didybę, bei giliau pažvelgia į tai, kaip jų muzika ir pasirodymai buvo įpinti jų gerbėjų gyvenimuose.

Skaityti daugiau
GORILLAZ: Reject False Icons

Dokumentinis Koncertas 100 min.

GORILLAZ: REJECT FALSE ICONS yra visiškai naujas meninės dokumentikos filmas apie šią britų muzikos grupę – patį sėkmingiausią planetos virtualųjį kūrinį*.

Skaityti daugiau