Žanras: Siaubo

Abigailė (Abigail)

Siaubo Trileris 90 min.

Vaikai gali būti tikri monstrai. Grupei nusikaltėlių, pagrobusių galingo nusikalstamo pasaulio veikėjo 12-metę dukrą baleriną, tereikia mergaitę stebėti per naktį, kad gautų 50 milijonų dolerių išpirką.

Skaityti daugiau
Arkadija (Arcadian)

Siaubo Trileris Veiksmo 110 min.

Žemė patyrė pasaulio pabaigą, kuri sunaikino beveik visus žmones. Paulius (Nicolas Cage) ir jo sūnūs Tomas ir Juozapas yra vieni iš nedaugelio išgyvenusiųjų atokiame name.

Skaityti daugiau
Mikė Pūkuotukas: kraujas ir medus 2 (Winnie the Pooh: Blood and Honey 2)

Siaubo Trileris 93 min.

Kviečiame žengti žingsnį į naujai kuriamos siaubo filmų visatos pradžią, kurioje pamažu sutiksime vis daugiau gerai žinomų personažų ir šįkart dar geriau susipažinsime ne tik su Mike Pūkuotuku bei Paršeliu, bet prie jų prisijungs ir Pelėda su Tigru. Istorijos tęsinys – rimtesnis ir brandesnis žingsnis į kruviną skerdynių siaubo žanrą, kuris privers pamatyti dar neregėtas pasakų personažų puses.

Skaityti daugiau
Mirties korta (Tarot)

Siaubo

Sužinoti savo likimą ar yra vienas stipriausių ir suprantamiausių žmogaus troškimų. Mes skaitome horoskopus, lankomės pas aiškiaregius, naudojame vidža (ouija) lentą ar kortų kaladę. Tarp būdų praskleisti ateitį gaubiančios paslapties šydą yra ir Taro kortos.

Skaityti daugiau
Nepažįstamieji: pirma dalis (Strangers: part 1)

Siaubo 91 min.

Rajanas („Teen Wolf“ vaidinęs Froy Gutierrez) nusprendžia leistis į spontanišką kelionę automobiliu. Susiorganizavę nakvynę per „Airbnb“, jie netgi mėgaujasi netikėtu nuotykiu ir vidury miškų juos apglėbusia romantika.

Skaityti daugiau
Tylos zona. Pirmoji diena (A QUIET PLACE: DAY ONE)

Drama Siaubo Mokslinė fantastika

Šįmet sužinokite, kodėl mūsų pasaulis nutilo. 2018-aisiais metais Holivudo žvaigždė John Krasinski sukūrė ir pristatė pasaulį, kuriame tvyro tyla, nes jį užvaldė akli, tačiau puikią klausą turintys monstrai.

Skaityti daugiau
Vorai (Sting)

Siaubo 91 min.

Apleistame Niujorko daugiabutyje gyvena maištinga paauglė Šarlotė (akt. Alyla Browne). Ją „užkniso“ visas pasaulis, ypač tėvai, kurie dabar visai neturi jai laiko ir visą dėmesį skiria, ką tik gimusiam kūdikiui. Vieninteliai dalykai, kurie Šarlotei dar suteikia laimės, tai komiksai ir visokie maži šlykštūs padarėliai. Kaip tik toks vienas, ką tik apsigyveno jos kambaryje, stiklainyje. Mergina mažytį mielą voriuką paslapčia šeria gyvais tarakonais ir puikiai leidžia laiką besišnekučiuodama su savo naujuoju aštuonkoju draugu, tačiau šis ima augti neįtikėtinu greičiu, kol nebetelpa į stiklainį ir pabėga.

Skaityti daugiau