Žanras: Siaubo

GODZILLA MINUS ONE

Siaubo Trileris 125 min.

Pokario Japonijoje kyla nauja grėsmė – Godzilla. Ar karo suniokoti žmonės sugebės išgyventi, ar turės jėgų naujai kovai?

Skaityti daugiau
Padėkos diena (Thanksgiving)

Siaubo 107 min.

Po tragiško Juodojo Penktadienio, kuomet vietiniame prekybos centre buvo mirtinai sutrypti keli žmonės, ramų Masačiusetso valstijos Plimuto miestelį apima dar didesnis siaubas: Padėkos dieną vietos gyventojus vieną po kito ima žudyti paslaptingas anonimas, kuriam greitai suteikiamas „Džono Karverio“ vardas.

Skaityti daugiau
Penkios naktys pas Fredį (Five Nights at Freddy's)

Siaubo 110 min.

Ar gali išgyventi penkias naktis? Siaubo vaizdo žaidimų serija „Penkios naktys pas Fredį“ tampa kraują stingdančiu kinematografiniu įvykiu, nes siaubo namai „Blumhouse“ – filmų „M3GAN“, „Juodas telefonas“ ir „Nematomas žmogus“ kūrėjai – siaubinguosius animatroninius robotus perkelia į didįjį kino ekraną.

Skaityti daugiau
Šešėlių vanduo (Night Swim)

Siaubo 116 min.

Nebėgioti. Nenardyti. Nebudi gelbėtojas. Sutemus draudžiama maudytis. Siaubo namai „Blumhouse“ kviečia pasinerti į gilų siaubą naujame antgamtiniame trileryje „Šešėlių vanduo“. Filme buvęs profesionalus beisbolo žaidėjas, dėl degeneracinės ligos išėjęs į priverstinę pensiją, kartu su žmona, paaugle dukra ir mažamečiu sūnumi, persikrausto gyventi į naujus namus.

Skaityti daugiau
Šėtono garbintojai (LORD OF MISRULE)

Siaubo 104 min.

Atokiame Anglijos kaime vis dar triukšmingai, su persirengėliais, laužais ir dainomis švenčiama šimtmečius skaičiuojanti mitologinė šventė – senovinis saulėgrįžos ritualas, per kurį kviečiama senovinė dvasia ir aukojama gyvybė, kaip didžiausia dovana piktosioms dievybėms. Ši baisi tradicija, apipinta legendomis ir persmelkta kraujo simbolikos, padeda pašventinti žemę ir užtikrinti jos derlingumą.

Skaityti daugiau