Žanras: MultiBabyKino

MultiBabyKino: Afera (Hustle)

Komedija MultiBabyKino 93 min.

Žozefina (akt. Anne Hathaway) – aukščiausios klasės aferistė. Jos planai – preciziški, o laimėjimai – šešiaženkliai. Penė (akt. Rebel Wilson) – visiška jos priešingybė – karjerą tik pradedanti aferistė tenkinasi greitais laimikiais ir mažomis vagystėmis.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Dar vakar (Yesterday)

Komedija Muzikinis MultiBabyKino 112 min.

Dar vakar visas pasaulis žinojo „The Beatles“, o šiandien jų dainas prisimena tik Džekas…

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Mūsų pirmosios atostogos (OUR HAPPY HOLIDAYS)

Komedija MultiBabyKino 105 min.

Marion ir Benas susipažįsta per „Tinderį” ir jau po pirmo pasimatymo nusprendžia kartu praleisti atostogas.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: PŪKUOTA ŠNIPĖ (Marnie’s World)

Nuotykių Animacija MultiBabyKino 92 min.

Birželio 21 dieną Lietuvos kino teatruose „Oskaro“ laureatų Christopho ir Wolffango Lauensteinų animacijos – „Pūkuota šnipė“ premjera. Katės, asilo, šuns ir gaidžio nuotykiai primins garsiuosius „Brėmeno muzikantus“, o papasakota istorija, jauniesiems žiūrovams, padės suprasti, kad tikra draugystė ir drąsa gali nugalėti visas kliūtis.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Rocketman

Biografinis Drama MultiBabyKino 123 min.

Kultinės Elton John dainos garbei pavadintas filmas „Rocketman“ nušvies berniuku iš niekur buvusio Reginaldo Dwighto kelionę muzikos Olimpo link ir virsmą pasaulinio lygio žvaigžde – Eltonu Johnu. Būsima superžvaigždė ir pop muzikos ikona užaugo darbininkų šeimoje mažame Anglijos miestelyje, tad vargu ar kas galėjo pagalvoti, jog drovus, raudonplaukis ir apkūnus vaikis vieną dieną taps muzikine sensacija. Karališkoji muzikos akademija, įspūdingi koncertai, ekscentriškas elgesys, netradicinė seksualinė orientacija, depresija ir narkotikai – „Rocketman“ žada drąsų ir atvirą žvilgsnį į E. Johno gyvenimą.

Skaityti daugiau