Uždaryti
MultiBabyKino: Čarlio angelai (Charlie's Angels)
MultiBabyKino: Čarlio angelai (Charlie's Angels)
Premjera
20 Lap 2019
Trukmė
118 min.
Sukurta
JAV, 2019
Režisierius
Elizabeth Banks
Vaidina
Elizabeth Banks
Kristen Stewart
Naomi Scott
Djimon Hounsou
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

MultiBabyKino: Čarlio angelai (Charlie's Angels)

Komedija Nuotykių Veiksmo MultiBabyKino NT Live 118 min.

Protingos, žavios ir velniškai pavojingos: „Čarlio angelai“ sugrįžta!

Pilnas aprašymas

Pirmą kartą su „Čarlio angelais“ Amerika susipažino 1976 m., kuomet televizijos ABC eteryje startavo serialas, pasakojęs apie paslaptingo turtuolio Čarlio įkurtą moterų-detektyvių firmą. Per penkis serialo sezonus buvo parodyta 110 serijų, o trys pagrindinės jo veikėjos tapo vienomis mylimiausių visų laikų JAV veiksmo herojų. Kino filmais serialas virto 2000 ir 2003 m., kuomet „Čarlio angelus“ suvaidino Cameron Diaz, Drew Barrymore ir Lucy Liu. 

Praėjus beveik 20-čiai metų, „Čarlio angelai“ vėl sugrįžta. Naujajai kartai šauniąsias agentes pristato scenaristė ir režisierė Elizabeth Banks, o pačius „Čarlio angelus“ įkūnija Kristen Stewart („Saulėlydžio“ saga), Naomi Scott („Aladinas“) ir Ella Balinska („Moderni istorija“). 

Kažkada startavusi kaip viena nedidelė firma, kompanija „Čarlio angelai“ užaugo, išsiplėtė ir dabar jos filialai veikia įvairiose pasaulio šalyse. Kompanija samdo tik pačias geriausias, protingiausias ir labiausiai treniruotas merginas, kurios visuomet pasiruošę pačioms sunkiausioms užduotims. O tokių užduočių šiuolaikiniame pasaulyje „Čarlio angelams“ tikrai netrūksta. Vis tik nauja grėsmė žaviąsias agentes privers kaip reikiant pasistengti. Iš anoniminio šaltinio gaunamas pranešimas apie naują, itin pavojingą technologiją, kuri, patekusi į rankas nusikaltėliams, galėtų tapti mirtinu ginklu. Prieš jokius pavojus nesustojantys žavieji „Čarlio angelai“ išsiruošia į naują misiją. 

Veiksmo, kvapą gniaužiančių efektų ir netikėtų siužeto posūkių kupinas veiksmo trileris „Čarlio angelai“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 15 dieną.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

17 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MultiBabyKino: Čarlio angelai (Charlie's Angels)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.