Žanras: Nuotykių

200% vilkas (200% Wolf)

Šeimai Komedija Nuotykių 98 min.

Senos, garbingos vilkolakių giminės atstovas Fredis buvo tvirtai įsitikinęs, kad, atėjus laikui, taps pačiu puikiausiu, neprilygstamiausiu ir vilkolakiškiausiu vilkolakiu. Tačiau likimas truputį pajuokavo – jaunasis Fredis labiau primena simpatišką rožinį pudelį, o ne didžiulį, stiprų vilkolakį. Nereikia nė sakyti, kad jo svajonė tapti gaujos vedliu sudūžta į šipulius, o vargšas svajotojas tampa tikru anekdotu visai savo giminei.

Skaityti daugiau
Afrika pandastika (Panda Bear in Africa)

Šeimai Komedija Nuotykių 84 min.

Pangas – mažytė, tačiau nepaprastai narsi panda. Jo tikslas – nukeliauti į tolimąją Afriką tam, jog išgelbėtų savo geriausią draugę, drakoniukę Džilong, atsidūrusią rūsčiojo blogiuko liūto nelaisvėje. Laukia išties ypatingas nuotykis – juk dar nei viena panda nėra įkėlusi savo pūkuotų pėdučių į Afrikos žemyną!

Skaityti daugiau
Bjaurusis aš 4 (DESPICABLE ME 4)

Komedija Nuotykių Animacija 95 min.

Buvęs super-piktadarys Gru, dabar - prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, kviečia įžengti į naują „Bjaurusis aš“ franšizės ir pakalikų chaoso erą.

Skaityti daugiau
Gladiatorius 2 (Gladiator II)

Drama Nuotykių Veiksmo

Dėl valdžios. Dėl sukilimo. Dėl keršto. Viena istorija baigiasi. Ir prasideda kita. Liucijus (akt. Paul Mescal), buvusio Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus anūkas ir Liucilos (akt. Connie Nielsen) sūnus, gyvena ramų gyvenimą kol jo nesujaukia Romos kareiviai, vadovaujami generolo Akacijaus (akt. Pedro Pascal), pagrobdami ir parduodami Liucijų į vergiją.

Skaityti daugiau
Grafas Montekristas (The Count of Monte-Cristo)

Drama Nuotykių Veiksmo

Atsidūręs niekšingo sąmokslo taikinyje, jaunasis Edmondas Dantesas savo vestuvių dieną suimamas už nusikaltimą, kurio nepadarė, ir įkalinamas niūrioje Ifo tvirtovėje. Po keturiolikos metų baisiomis sąlygomis praleistų salos kalėjime, jam galiausiai pavyksta pabėgti. Pasivadinęs grafu Montekristu dabar jis siekia negailestingai atkeršyti visiems savo nelaimių kaltininkams.

Skaityti daugiau
Hana monstrų pasaulyje (Hanna and the Monsters)

Nuotykių 77 min.

Hana turbūt vienintelė mergaitė pasaulyje, kuri svajoja sutikti tikras pabaisas ir su jais susidraugauti. Vieną tamsią naktį taip ir atsitinka! Visai netyčia savo spintoje ji randa patį tikriausią mažytį monstriuką, kuris labai skaniai graužia jos batų raištelius.

Skaityti daugiau
HAROLDAS IR MAGIŠKOJI KREIDELĖ (HAROLD AND THE PURPLE CRAYON)

Šeimai Nuotykių

Haroldas pasaulį pirmą kartą išvydo dar 1955-aisiais – jį sukūrė rašytojas ir iliustratorius Crockettas Johnsonas. Vaikiškų knygelių serijoje berniukas Haroldas turi magišką purpurinę kreidelę: kad ir ką ja nupiešia, viskas tampa realybe. Metai bėgo ir Haroldas pamažu užaugo.

Skaityti daugiau
Išvirkščias pasaulis 2 (Inside Out 2)

Komedija Nuotykių 100 min.

Kino studijų „Disney“ ir „Pixar“ originalios animacijos „Išvirkščias pasaulis“ tęsinyje pasirodys visiškai naujos emocijos! Laukia didžiuliai pokyčiai! Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai įsikūrę Riley galvoje pažįsta mergaitę iš vidaus ir išorės, tačiau viskas pasikeičia pasirodžius naujai emocijai: Nerimui.

Skaityti daugiau
Laukinukė Roz (The Wild Robot)

Šeimai Nuotykių

Kartais norėdami išgyventi, turime daryti daugiau, nei buvome užprogramuoti. Filmų serijos „Kaip prisijaukinti slibiną“ kūrėjai ir kino studija „Dreamworks Animation“ pristato literatūrinės sensacijos Peter Brown bestselerio adaptaciją didžiajame ekrane: nuotykių animaciją visai šeimai „Laukinukė Roz“.

Skaityti daugiau
Mano draugas pingvinas (My Penguin Friend)

Šeimai Nuotykių 97 min.

Tarp pasakojimų apie nuostabias žmonių ir gyvūnų draugystes yra keletas tikrų istorijų, kurios yra paslaptingos ir jaudinančios. Viena jų - mažojo Magelano pingvino istorija. Šis pingvinas vėl ir vėl savo noru perplaukia didįjį vandenyną, kad aplankytų žveją, kuris išgelbėjo jį nuo mirties.

Skaityti daugiau
Medžiotojas Kreivenas (Kraven the Hunter)

Nuotykių Veiksmo Mokslinė fantastika

Dar būdamas paauglys, Sergejus Kravinofas (aktorius Aaronas Tayloras-Johnsonas) iš savo tėvo Nikolajaus (akt. Russellas Crowe) išmoko svarbią pamoką: niekuomet niekam neparodyti savo silpnumo. Vienos medžioklės metu, likęs akis į akį su liūtu, vaikinas nesugebėjo laiku nuspausti gaiduko ir liūtas jį užpuolė. Užuot gelbėjęs, principams ištikimas tėvas paliko sūnų mirti. Tik Sergejus nemirė.

Skaityti daugiau
Mufasa. Liūtas karalius (Mufasa: The Lion King)

Drama Nuotykių Animacija

Našlaitis. Prašalaitis. Karalius! Liūtas, kuris amžiams pakeitė mūsų gyvenimus. Simba, užėmęs teisėtą vietą soste kaip žvėrių valdovas, yra pasiryžęs, kad jo jauniklė dukra Kiara sektų savo senelio Mufasos pėdomis ir pristato Afrikos žvėrių valdovo liūto legendą.

Skaityti daugiau
Narsieji gelbėtojai (Combat Wombat: Back 2 Back)

Šeimai Nuotykių 80 min.

Kažkur tolimoje Australijoje gyvena vombatai – maži kailiniai žvėreliai, panašūs į meškiukus. Viena tokių yra Megė – super mega greituolė, visiems žinoma slapyvardžiu „Kombatė Vombatė“. Ji su savo mažuoju pagalbininku didžiuliame mieste kovoja už teisybę ir gaudo visokiausio plauko nusikaltėlius. Iškilus pavojingai situacijai superherojus galima išsikviesti mobiliąja programėle ir jie žaibišku greičiu išspręs pačius sudėtingiausius klausimus, bet vieną dieną Megei ir jos šauniajam draugui ateina prasti laikai… mieste sumažėjo nusikaltimų!

Skaityti daugiau
Piktoji (Wicked: Part One)

Šeimai Nuotykių Veiksmo

Po dviejų dešimtmečių vienas labiausiai pamėgtų, tiek jaunų, tiek senų žiūrovų, Brodvėjaus miuziklų atkeliauja į didįjį kino ekraną ir žada įspūdingą ir nepavaldžią laikui šventę! Dar negirdėtoje istorijoje apie Ozo raganas, pagrindinius vaidmenis atlieka „Grammy“, „Emmy“ bei „Tony“ apdovanojimų laimėtoja, anglų aktorė ir dainininkė Cynthia Erivo, vaidinanti Elphabą – jauną moterį, atstumtą dėl neįprastos žalios odos, kuri dar neatrado savo tikrosios galios – ir daugybės platininių įrašų amerikiečių popmuzikos atlikėja ir pasaulinė superžvaigždė Ariana Grande, vaidinanti Glindą – populiarią ir ambicingą jauną moterį, kuri dar neatrado savo tikrosios širdies.

Skaityti daugiau
Tornadų medžiotojai (Twisters)

Nuotykių Trileris Veiksmo 122 min.

Filmų „Juros periodo pasaulis“, „Bornas“ ir „Indiana Džounsas“ prodiuseriai pristato „Tornadų medžiotojus“ – naujos kartos gamtinių katastrofų trilerį apie bebaimius adrenalino fanatikus, pasiryžusius pažaboti vieną galingiausių gamtos stichijų.

Skaityti daugiau
Transformeriai. Pradžia (Transformers One)

Nuotykių Veiksmo Animacija

Kiekvienas Transformeris turi savo pradžios istoriją. Beveik 40 metų skaičiuojančios kino franšizės pirmasis pilnai animacinis kino filmas „Transformeriai. Pradžia“ pasakoja dar negirdėtą ir originalią istoriją apie tai, kaip Kibertrono planetoje Optimus Praimas ir Megatronas iš ginklo brolių tapo prisiekusiais priešais.

Skaityti daugiau
Vajana 2 (Moana 2)

Komedija Nuotykių

„Vajana 2“ kviečia pasinerti į naują kelionę! Vajana, sulaukusi netikėto ženklo iš savo protėvių, turi keliauti per tolimas Okeanijos jūras į itin pavojingus vandenis, kur jos laukia nuotykiai, nepanašūs į nieką, su kuo ji kada nors susidūrė.

Skaityti daugiau