Žanras: Reklamos festivalis

Geriausios kanų liūtų reklamos

Reklamos festivalis 120 min.

Ar pandemijų, karo ir krizių akivaizdoje lieka vietos juokui? Tikrai taip – pažada į kino teatrus spalio 18 dieną sugrįžtančių „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ organizatoriai. Meno kūrinius primenančios didžiausių prekės ženklų reklamos, jautrus, o kartais tiesiog komiškas žvilgsnis į pastarųjų metų įvykius – 2 valandų programoje ir vėl netrūks pačių ryškiausių emocijų. „Visiems mums, taip pat ir reklamų kūrėjams, tenka prisitaikyti prie naujos realybės. Vis dėlto būti tikrai aktualiam laikmetyje ir stovėti už didesnį tikslą nei esi pats – pavyksta ne kiekvienam. „Kanų liūtų“ festivalis kasmet sutraukia ir drąsius, ir labai talentingus – gera, kad įspūdingiausiais jų darbais ir vėl pasidalinsime Lietuvoje“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ festivalio atstovė Lietuvoje.

Skaityti daugiau
Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos

Reklamos festivalis 120 min.

Dvigubai įspūdingesnės – tokį pažadą „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ pasiilgusiems žiūrovams duoda renginio organizatoriai. Nors pandemija buvo pristabdžiusi patį „Kanų liūtų“ festivalį, šiemet jis sugrįžo su per dvejus metus sukurtais geriausiais darbais. „Multikino“ žiūrovai „Geriausias Kanų liūtų reklamas“ išvys jau spalio 19 dieną.

Skaityti daugiau
Geriausios Kanų Liūtų reklamos'23

Reklamos festivalis 120 min.

Nelaužoma rudens tradicija tapęs „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ renginys šiemet į kino teatrus sugrįžta jau 15 kartą. Spalio 24 dieną kino salės visoje Lietuvoje prisipildys pačių ryškiausių emocijų, kurias 2 valandų programoje žada „Kanų liūtų“ festivalyje apdovanoti reklamos darbai. „Šiais metais “ Kanų liūtų“ festivalis šventė savo 70 metų. Nėra ką kalbėti, kokio tai stiprumo tradicija, tiesiog turi tai patirti. O Lietuvoje mes kaip kasmet jums duosime paragauti labai nedidelę dalelę „Kanų liūtų“ tradicijos skonio. Ateikite į kino teatrus ir pasimėgaukite geriausiu pasaulyje kūrybiškumu, kuris turi gilias tradicijas ir tęstinumą, – sako „15min group“ vadovas Tomas Balžekas.

Skaityti daugiau
Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos

Reklamos festivalis 105 min.

Ištikimiausių „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ žiūrovų laukia ypatinga staigmena – per 70 festivalio metų parodyti įspūdingiausi reklamos darbai. Vasario 27 d. kino ekranus pasieksiančios „Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ sugrąžins į daugeliui nematytas video reklamos ištakas ir primins jau istorija tapusius darbus.

Skaityti daugiau