Uždaryti
Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos
Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos
Premjera
27 vas. 2024
Trukmė
105 min.
Pilnas aprašymas

Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos

Reklamos festivalis Amžiaus cenzas: N-7 105 min.

Ištikimiausių „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ žiūrovų laukia ypatinga staigmena – per 70 festivalio metų parodyti įspūdingiausi reklamos darbai. Vasario 27 d. kino ekranus pasieksiančios „Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ sugrąžins į daugeliui nematytas video reklamos ištakas ir primins jau istorija tapusius darbus.

Pilnas aprašymas

„Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ – tai ne šiaip 1954-2023 metų festivalio darbų istorija. Tai gyvas liudijimas apie besikeičiantį pasaulį, kurio kūrėjai – legendomis tapusios reklamos asmenybės. Tai liudijimas, kaip per 70 metų keitėsi humoras, kaip save sukūrė ir įtvirtino garsieji prekių ženklai ir kaip reklamos pagalba ėmė vystytis socialinės temos“, – sako „Geriausias Kanų liūtų reklamas“ organizuojančios „15min grupės“ rinkodaros ir vystymo vadovė Gabrielė Burbienė.

„Geriausios Kanų liūtų reklamos“ Lietuvoje praėjusiais metais parodytos 15 kartą ir sutraukė beveik 12 000 žiūrovų, kurių dauguma renginyje lankosi kiekvienais metais. „Tad ir būsimajame renginyje bent kelios legendinės reklamos ištikimiausius žiūrovus privers sušukti „Prisimenu tai!“, tačiau didžioji programos dalis kvies leistis į Lietuvoje dar niekada neparodytų reklamų istoriją“, – tikina G.Burbienė.

Renginio organizatoriai ragina iš anksto pasirūpinti geriausiomis vietomis ir bilietais – vasario 2 dieną kino teatruose ir internetu startuojanti prekyba leis bilietus tik tą dieną įsigyti pačia žemiausia kaina.

Visas reklamas matysite originalo kalba, be lietuviškų subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

178 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia