Žanras: Drama

Baikeriai (The Bikeriders)

Drama 116 min.

Palikimas nerieda lengvai.. Įkvėpta XX a. septintojo dešimtmečio motociklininkų subkultūros išvaizdos, pojūčių ir garsų, režisieriaus Jeff Nichols drama pasakoja apie JAV vidurio vakarų motociklų klubo „Vandalai“ iškilimą.

Skaityti daugiau
Detalė prie detalės (Piece by Piece)

Biografinis Drama Animacija

Muzikos prodiuseris, dainų autorius, reperis ir dainininkas Pharrell Lanscilo Williams, geriausiai žinomas kaip tiesiog Pharrell, nenorėjo tradicinio biografinio filmo apie save, todėl nusprendė papasakoti savo istoriją taip, kad išlaisvintų žiūrovo vaizduotę. Animacinė biografinė drama „Detalė prie detalės“ kviečia žiūrovus į LEGO kaladėlių ir minifigūrėlių pasaulį, kuriame įmanoma viskas.

Skaityti daugiau
Duok ženklą (Blink Twice)

Drama Trileris

Savo paties organizuotoje lėšų rinkimo šventėje sutikęs simpatišką padavėją Fridą (akt. Naomi Ackie), milijardierius Slateris Kingas (akt. Channingas Tatumas) pakviečia ją kartu su jo draugų kompanija svajonių savaitgaliui vykti į privačią jam priklausančią salą.

Skaityti daugiau
Gladiatorius 2 (Gladiator II)

Drama Nuotykių Veiksmo

Dėl valdžios. Dėl sukilimo. Dėl keršto. Viena istorija baigiasi. Ir prasideda kita. Liucijus (akt. Paul Mescal), buvusio Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus anūkas ir Liucilos (akt. Connie Nielsen) sūnus, gyvena ramų gyvenimą kol jo nesujaukia Romos kareiviai, vadovaujami generolo Akacijaus (akt. Pedro Pascal), pagrobdami ir parduodami Liucijų į vergiją.

Skaityti daugiau
Grafas Montekristas (The Count of Monte-Cristo)

Drama Nuotykių Veiksmo

Atsidūręs niekšingo sąmokslo taikinyje, jaunasis Edmondas Dantesas savo vestuvių dieną suimamas už nusikaltimą, kurio nepadarė, ir įkalinamas niūrioje Ifo tvirtovėje. Po keturiolikos metų baisiomis sąlygomis praleistų salos kalėjime, jam galiausiai pavyksta pabėgti. Pasivadinęs grafu Montekristu dabar jis siekia negailestingai atkeršyti visiems savo nelaimių kaltininkams.

Skaityti daugiau
Horizontas. 1 dalis (Horizon: An American Saga – Chapter 1)

Drama Vesternas 181 min.

Legendinis aktorius ir režisierius Kevinas Costneris viso pasaulio žiūrovus kviečia susipažinti su dar nematyta ar gerokai mažiau apkalbama Jungtinių Amerikos Valstijų istorija. Filme “Horizontas. 1 dalis” bus pasakojama 15 metų trumės istorija, kurios centre vyks ir JAV pilietinis karas.

Skaityti daugiau
MADAM CLICQUOT (WIDOW CLICQUOT)

Biografinis Drama 89 min.

Tikra istorija pirmąją moterį istorijoje, turėjusią atskirą banko sąskaitą ir vieną pirmųjų įspūdingos sėkmės pasiekusių verslininkių pasaulyje – Barbe-Nicole Ponsardin Clicquot.

Skaityti daugiau
Malonės rūšys (Kinds of Kindness)

Drama Komedija 164 min.

Štai ji. Tiesos akimirka. Režisieriaus Yorgos Lanthimos ir jo filmų mūza tapusios aktorės Emma Stone naujausias darbas – komiška drama „Malonės rūšys“ – triptiko pasakėčia, pasakojanti apie neturintį pasirinkimo vyrą, kuris mėgina perimti savo gyvenimo kontrolę; sunerimusį policininką, kurio pradingusi jūroje žmona netikėtai sugrįžta, bet atrodo tarsi kitas žmogus; ir moterį, pasiryžusią atrasti konkretų asmenį, turintį ypatingų sugebėjimų, kuriam lemta tapti svarbiu dvasiniu lyderiu.

Skaityti daugiau
MAXXXINE

Drama Siaubo Trileris 103 min.

Holivudas yra žudikas. Devintojo dešimtmečio Holivude suaugusiems skirtų filmų žvaigždė Maxine Minx trokšta tapti profesionale kino aktore. Mergina pagaliau gauna savo išsvajotąjį šansą, tačiau paslaptingam žudikui persekiojant Holivudo žvaigždutes, kraujo pėdsakai grasina atskleisti jos grėsmingą praeitį.

Skaityti daugiau
Mes dedame tašką (It Ends With Us)

Drama Romantinis

„Mes dedame tašką“ - pirmoji Colleen Hoover romano ekranizacija, pasakojanti įtikinamą jaunos moters Lilės Bloom (aktorė Blake Lively) istoriją. Įveikusi traumuojančią jaunystę, ji pagaliau pradeda naują gyvenimą Bostone, išpildydama seną vaikystės svajonę - atidaryti savo gėlių parduotuvę. Atsitiktinio susitikimo su žaviu neurochirurgu Railiu (aktorius Justinas Baldoni) dėka tarp jų užsimezga stiprus ryšys ir pora pamilsta vienas kitą, tačiau visai ne už ilgo Lilė ima pastebėti ir kitą Railio pusę, kuri jaunai merginai primena jos pačios tėvų santykius.

Skaityti daugiau
Mufasa. Liūtas karalius (Mufasa: The Lion King)

Drama Nuotykių Animacija

Našlaitis. Prašalaitis. Karalius! Liūtas, kuris amžiams pakeitė mūsų gyvenimus. Simba, užėmęs teisėtą vietą soste kaip žvėrių valdovas, yra pasiryžęs, kad jo jauniklė dukra Kiara sektų savo senelio Mufasos pėdomis ir pristato Afrikos žvėrių valdovo liūto legendą.

Skaityti daugiau
Nuskraidink mane į mėnulį (Fly Me To The Moon)

Drama Istorinis Komedija Romantinis 132 min.

Kai 1957-aisiais Sovietų Sąjunga į kosminę orbitą sėkmingai išvedė pirmąjį dirbtinį palydovą, o dar po ketverių metų ten pat išsiuntė ir pirmąjį žmogų, Jungtinėse Valstijose kilo nemažas kipišas. Buvo nutarta, kad nusileisti šiose lenktynėse jokiu būdu negalima ir Nacionalinei aeronautikos ir kosmoso administracijai (NASA) buvo liepta trūks plyš pirmajai nutūpti Mėnulyje.

Skaityti daugiau
O, Paryžiau! (Paradis Paris)

Drama Komedija 109 min.

Šis filmas, tai – gyvas meilės laiškas kosmopolitiškajam Paryžiui, kuriame vyksta tarpusavyje susijusios neįtikėtinos istorijos. Visi jų spalvingi personažai susiduria su mirtimi, tik tam, kad iš naujo atrastų tikrąjį gyvenimo džiaugsmą. Paryžiaus širdyje gyvenanti, garsi ir, be abejo, pati sau labai graži, italų operos žvaigždė Džovana (akt. Monica Bellucci) netyčia atsibunda morge ir suvokia, kad jos gyvenimas apvirto aukštyn kojom. Ji paskelbta mirusia, jos šlovė akimirksniu nublanko, o blogiausia tai, kad jos mirties niekas nepastebėjo!

Skaityti daugiau
Reiganas (Reagan)

Biografinis Drama

Nuo dulkėtų mažo miestelio šaknų iki Holivudo spindesio ir pasaulinės scenos, REIGANAS – tai kinematografinė kelionė, kurioje įveikiami sunkumai. Šis filmas pasakojamas Viktoro Petrovičiaus, buvusio KGB agento, kuris neatsiejamas nuo Ronaldo Reigano gyvenimo, kai Reiganas pirmą kartą atkreipė sovietų dėmesį būdamas aktoriumi Holivude, balsu.

Skaityti daugiau
Tylos zona. Pirmoji diena (A QUIET PLACE: DAY ONE)

Drama Siaubo Mokslinė fantastika 100 min.

Šįmet sužinokite, kodėl mūsų pasaulis nutilo. 2018-aisiais metais Holivudo žvaigždė John Krasinski sukūrė ir pristatė pasaulį, kuriame tvyro tyla, nes jį užvaldė akli, tačiau puikią klausą turintys monstrai.

Skaityti daugiau
Žvėriška prigimtis (In a Violent Nature)

Drama Siaubo Trileris 94 min.

Kai atokiame miške iš sugriuvusio priešgaisrinio bokšto, kuriame paliktas pūvantis Džonio lavonas, dingsta medalionas, keršto dvasios apimtas jo kūnas užkuria tikrą pragarą, kad atgautų savo brangenybę.

Skaityti daugiau