Žanras: Detektyvas

18-asis lenkų kino festivalis. Miegok, širdele (Ach śpij kochanie)

Detektyvas 100 min.

Krokuva, gūdus XX a. 6-tas dešimtmetis. Jau keletą metų mieste ir apylinkėse dingsta žmonės. Iš viso - 67. Kitaip nei vyresnybė, jaunas tyrėjas Karskis spėja, kad tai serijinio žudiko darbas. Netrukus pagrindiniu įtariamuoju tampa Władysławas Mazurkiewiczius, dar žinomas kaip Gražusis Władekas. Tai puikų gyvenimą susikūręs pasiturintis moterų numylėtinis, gerbiamas pilietis, be to žmogus, išsiskiriantis pavydėtinais ryšiais, užburiančiu žavesiu ir neaiškia praeitimi. Tyrimo metu Karskis susiduria su vis didesnėmis kliūtimis. Dingsta įrodymai ir bylos medžiaga. Žmonės, kuriais pasitikėjo, nuo jo nusigręžia, o tarp paties tyrėjo ir įtariamojo pradeda megztis keisti santykiai... Be to, horizonte sušmėžuoja paslaptinga graži moteris. Rež. Krzysztof Lang Vaidina: Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Warnke ir kt.

Skaityti daugiau
18-asis lenkų kino festivalis. Amokas (Amok)

Psichologinis Trileris Detektyvas 108 min.

Žvejai ištraukia iš Odros žiauriai nužudyto žmogaus palaikus. Apie kraupų atradimą praneša žiniasklaida ir visos šalies informacinės tarnybos. Paaiškėja, kad auka tapo architektas Mariuszas Roszewskis, bet žudiko rasti taip ir nepavyksta. Nesurinkus pakankamai įrodymų, byla perkeliama į archyvą. Po keturių metų anoniminis skambutis susieja Roszewskio nužudymą su Krystiano Balos romano „Amok“ siužetu. Pranešimo autentiškumą imasi tirti inspektorius Jacekas Sokolskis, akylas, pats turintis ką slėpti policininkas. Jis atranda sutapimų tarp nužudymo ir knygoje aprašyto nusikaltimo, be to, susipažįsta su knygos autoriumi. Šis susitikimas pakreipia istoriją kita linkme. Prasideda psichologinė dviejų vienas kito vertų priešininkų kova. Tačiau nugalėtojas gali būti tik vienas. Vaidina: Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Zofia Wichłacz, Zbigniew Stryj, Mirosław Haniszewski ir kt.

Skaityti daugiau
AGENTĖ AVA (Ava)

Drama Kriminalinis Trileris Veiksmo Detektyvas 96 min.

Vykdydama boso (akt. John Malkovich) jai pavestas užduotis specialioji agentė Ava (akt. Jessica Chastain) tarsi šešėlis keliauja po pasaulį, aplinkinius žavėdama grožiu, aštriu protu ir kovos menų įgūdžiais. Kartą eiline turėjusi būti misija ima eiti ne pagal planą, tad Ava nusprendžia palikti žaidimą ir gyventi įprastą gyvenimą. Deja, šio žaidimo taisykles diktuoja ne ji – klaidų ir protokolo laužymo neatleidžiantis specialiųjų pajėgų vadas (akt. Colin Farrell) paskelbia moters medžioklę – grėsmę kelianti Ava privalo būti sunaikinta. Svajones apie ramią kasdienybę keičia moters bandymas išgyventi ir nudėti jos medžiotojus – prasideda krauju paženklintas katės ir pelės žaidimas...

Skaityti daugiau
PRADŽIA (JUBILIEJINIS LEIDIMAS) (Inception (10 Years Anniversary))

Drama Fantastika Trileris Veiksmo Detektyvas 157 min.

Kino standartus laužantis režisierius Kristopheris Nolanas 10 metų jubiliejaus proga į didžiuosius ekranus gražina naujausiomis vaizdo technologijomis atnaujintą fantastinį specialiųjų efektų filmą „Pradžia“. Pamatykite jį tokį, kokiam pasirodyti jam ir buvo lemta!

Skaityti daugiau
Tiktai žvėrys (Only the Animals)

Detektyvas 117 min.

Alpių kaimo apylinkėse per sniego audrą dingsta turtinga paryžietė.

Skaityti daugiau