Žanras: Fantastika

AKVAMENAS 2: PRARASTA KARALYSTĖ (AQUAMAN AND THE LOST)

Fantastika Veiksmo 115 min.

Dievų galiomis apdovanotas ir humoro jausmo nestokojantis Akvamenas – žmogaus ir jūrų deivės (legendinės Atlantidos karalienės Atlanos) sūnus. Sutaikęs jūros ir žemės gyventojus, jis jau kuris laikas mėgaujasi ramiu šeimyniniu gyvenimu.

Skaityti daugiau
DEMON SLAYER: KIMETSU NO YAIBA - TO THE HASHIRA TRAINING

Fantastika Veiksmo Animacija 103 min.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training- will show Episode 11 from the Swordsmith Village Arc, featuring the conclusion to the fierce battle between Tanjiro and Upper Four, Hantengu, and Nezuko’s triumph over the sun, in theaters for the first time.

Skaityti daugiau
Kilnojamos durys (THE PORTABLE DOOR)

Fantastika 116 min.

Polas (Patrickas Gibsonas) ir Sofi (Sophie Wilde), išvarginti praktikantai, pradeda darbą paslaptingoje Londono firmoje J.W Wells & Co., ir suvokia, kad jų darbdaviai - tikrai ne paprasti.

Skaityti daugiau
Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves)

Fantastika Nuotykių Veiksmo 134 min.

„Požemiai ir drakonai“ – 1974 m. sukurtas stalo vaidmenų žaidimas, padėjęs pagrindą visai industrijai. Filmas „Požemiai ir drakonai. Garbė tarp vagių“ perkelia turtingą legendinio žaidimo pasaulį ir jo žaismingą dvasią į didžiuosius kino ekranus veiksmo, monstrų ir burtų kupiname nuotykyje.

Skaityti daugiau
Undinėlė (The Little Mermaid)

Šeimai Fantastika Nuotykių 135 min.

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo originalios animacijos pasirodymo, į kino teatrus sugrįžta viena mylimiausių kino studijos „Disney“ princesių – Arielė, nuotykių trokštanti graži ir energinga jauna undinėlė. Jauniausia ir drąsiausia iš karaliaus Tritono dukterų, Arielė visą savo gyvenimą troško sužinoti daugiau apie pasaulį egzistuojantį virš jūrų ir marių. Neklausydama tėvo nurodymų ir nuolat besilankydama vandens paviršiuje, undinėlė sutinka ir įsimyli žavųjį princą Eriką.

Skaityti daugiau