Žanras: Fantastika

Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje (Doctor Strange in the Multiverse of Madness)

Fantastika Nuotykių Veiksmo 126 min.

„Marvel“ kino visatoje atsiveria paslapties ir beprotybės kupinos multivisatos durys. Dabar, kai po įnirtingos kovos pasitraukė Geležinis Žmogus ir Kapitonas Amerika, buvęs genialus chirurgas ir stipriausias magas iš visų superherojų, Daktaras Streindžas privalo gelbėti Keršytojus. Tačiau pasinaudojęs draudžiamu burtu, kuris laikomas pačiu pavojingiausiu, norėdamas manipuliuoti laiku ir erdve, jis atvėrė duris paslaptingai beprotybei, vadinamai „Multivisata“.

Skaityti daugiau
Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore)

Šeimai Fantastika Nuotykių 142 min.

„Fantastiniai gyvūnai: Dumblodoro paslaptys“ – tai naujausias nuotykis kerinčiame Magijos pasaulyje, į kurį sugrįžti vėl kviečia „Hario Poterio“ autorė J. K. Rowling. Profesorius Albas Dumbldoras puikiai žino, kad Juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas renka armiją, su kuria tikisi užvaldyti burtininkų pasaulį. Profesorius supranta, kad vienas pats tokio stipraus priešininko sustabdyti nepajėgs ir kreipiasi pagalbos į magiškąjį zoologą Njutą Miglapūtį. Tikėdamasis, kad šiam pavyks kaip įmanoma ilgiau likti „nematomam“ priešininkų stovyklai, Dumbldoras patiki Miglapūčiui suburti galingą burtininkų komandą, galėsiančią pasipriešinti Juodajam burtininkui ir jo pakalikams

Skaityti daugiau
Fantastinių gyvūnų trilogijos maratonas (Fantastic beasts trilogy marathon)

Fantastika Nuotykių 490 min.

Magijos pasaulis sugrįžta! Visų mylima „Hario Poterio“ filmų serija išplečiama dar labiau ir jau visai netrukus kinus pasieks naujasis filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“. Ir koks geriausias būdas atšvęsti šią magišką premjerą, jei ne pamatyti ją vieniems pirmųjų pasaulyje, likus beveik savaitei iki oficialios pasaulinės premjeros! Kino portalas buvaukine.lt ir kino teatras „Multikino“ kviečia patirti didžiausią šventę ir balandžio 10 dieną prisijungti prie magijos gerbėjų ir pasinerti į devynias valandas truksiantį „Fantastinių gyvūnų maratoną“ su visais trimis filmais.

Skaityti daugiau
Jujutsu Kaisen 0 (Jujutsu Kaizen: 0)

Fantastika Veiksmo Animacija 105 min.

Japonų kalba su angliškais subtitrais. Kai jie buvo vaikai, Orimoto Rika žuvo eismo įvykyje prieš pat savo artimo draugo Okkotsu Yutos akis. „Tai pažadas. Kai abu užaugsime, susituoksime“. Rika tapo vaiduokliu, ir Okkotsu troško savo mirties kentėdamas jos prakeiksmą, bet didžiausias Jujutsu burtininkas Gojo Satoru pasveikino jį į jujutsu mokyklą. Ten Okkotsu susitinka su savo klasės draugais Zen'in Maki, Inumaki Toge ir Panda ir galiausiai atranda savo ryžtą. „Noriu pasitikėjimo, kad pasakyčiau, kaip gerai, jog aš gyvas! „Kol aš būsiu Jujutsu moykloje, aš nutrauksiu Rika prakeiksmą“. Tuo metu niekšiškas kerėtojas Geto Suguru, kuris buvo pašalintas iš mokyklos už paprastų žmonių žudymą, pasirodo prieš Okkotsu ir kitus.

Skaityti daugiau
Moonfall: mėnulio kritimas (Moonfall)

Fantastika Nuotykių Veiksmo 131 min.

Kino teatrų hitų „Nepriklausomybės diena“, „2012-ieji“ ir „Diena po rytojaus“ režisieriaus Rolando Emmericho naujausiame filme paslaptinga jėga priverčia Žemės palydovą iškrypti iš įprastinės orbitos ir Mėnulis ima artėti prie mūsų planetos. Žemę užgriūva vis didėjantys kataklizmai, o Mėnuliui vis labiau artėjant, tampa aišku, kad gyvybei gresia visiškas išnykimas.

Skaityti daugiau