Žanras: Mistinis

DEVINTOJI (THE NINTH)

Nuotykių Trileris Mistinis 99 min.

XIX a. Sankt Peterburge išpopuliarėjus okultizmui, į miestą atvykusi žymi Anglijos aiškiaregė Olivija Ryd savo gatvės pasirodymuose sutraukia minias smalsuolių. Maždaug tuo pat metu mieste prasideda keisti dalykai -viena po kitos ima dingti jaunos merginos, o išdarkyti jų kūnai randami pačiose įvairiausiose miesto vietose.

Skaityti daugiau
JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)

Siaubo Trileris Mistinis

Sulaukę žiemos atostogų, Hawthorne universiteto studentai nenustygsta vietoje, o atsakingoji Railė (akt. Imogen Poots) imasi organizuoti Kalėdinių vakarėlių seriją. Merginai į pagalbą skuba matematikų klubo narės – Marty (akt. Lily Donoghue), Kris (akt. Aleyse Shannon) ir Džesė (akt. Brittany O’Grady) – ketveriukė nusiteikusi viską atlikti tobulai! Deja, universiteto Kalėdų karštinę sujaukia po juoda kauke besislepiantis maniakas, vieną po kitos žudantis niekuo dėtas studentes.

Skaityti daugiau
Mes visada gyvenome pilyje (We Have Always Lived in the Castle)

Drama Trileris Mistinis 90 min.

Seserys Meriketė ir Konstancija (aktorės Taissa Farmiga ir Alexandra Daddario) bei ligotas jų dėdė Džiulijanas (akt. Crispin‘as Glover‘is) yra vieninteliai Blekvudų šeimos nariai, išgyvenę siaubingą tragediją: prieš penkerius metus kažkas išnuodijo visą jų šeimą. Šalia Blekvudų vilos esančio miestelio žmonės įsitikinę, kad tragedijos kaltininkė yra viena iš seserų ir nevengia kiekviena proga demonstruoti savo neapykantos. Tad nenuostabu, kad giminės name tebegyvenančios seserys vengia žmonių.

Skaityti daugiau
Saulės kultas (Midsommar )

Drama Siaubo Mistinis 140 min.

Danės (akt. Florence Pugh) ir Kristijano (akt. Jack Reynor) santykiai nenumaldomai artėja prie pabaigos, tačiau dėl nesenos tragedijos vieno iš jų šeimoje nė vienas nedrįsta ištarti lemtingų išsiskyrimo žodžių. Apsimesdami, kad viskas gerai, jiedu nusprendžia dalyvauti ypatingame renginyje. Nedideliame Švedijos kaimelyje kartą per 90 metų rengiamas ir devynias dienas trunkantis vidurvasario festivalis turėtų būti džiugia gamtos pašlovinimo švente, tačiau pamažu virsta kraują stingdančia senovinių užkeikimų ir kraupių ritualų ceremonija...

Skaityti daugiau
Troškimų kambarys (The Room)

Drama Fantastinis Mistinis 100 min.

Keitė ir Metas (akt. Olga Kurylenko ir Kevin Janssens) ryžtasi kraustytis į atokų užmiesčio namą.

Skaityti daugiau