Žanras: Romantinis

AFTER. KAI MES ABEJOJOM (After We Collided)

Drama Romantinis 105 min.

Nuo rugsėjo 11 dienos visi filmo „After. Kai mes susitikom“ gerbėjai kviečiami užimti geriausias vietas kino salėje. Po daugiau nei metų pertraukos į kino sales grįžta aistringiausio metų filmo tęsinys – „After. Kai mes abejojom“.

Skaityti daugiau
AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ (Endless)

Drama Romantinis 94 min.

Filmas pasakoja iš pirmo žvilgsnio paprastą dviejų jaunuolių istoriją. Railė ir Chrisas (aktoriai Alexandra Shipp ir Nicholas Hamilton‘as) baiginėja mokyklą, svajoja apie ateitį ir yra beprotiškai vienas kitą įsimylėję. Tačiau vienas lemtingas vakaras jų istoriją pavers kokia tik nori, tik ne paprasta.

Skaityti daugiau
AŠ VIS DAR ČIA (#Iamhere)

Drama Romantinis 97 min.

50-metį perkopusio Stefano gyvenimas seniai teka nusistovėjusia vaga. Sukūręs šeimą, užauginęs du sūnus, išsiskyręs ir dirbantis mylimą virtuvės šefo darbą, vyras nebeturi ko laukti ar tikėtis. Tačiau netikėta pažintis „Instagrame“ sujaukia nusistovėjusį ritmą.

Skaityti daugiau
MOTERYS MELUOJA GERIAU. ROBERTĖLIS: ANTROJI BANGA

Komedija Romantinis

Mylimiausias Lietuvos mamyčiukas, Robertėlis, sugrįžta į didžiausios ekranus.

Skaityti daugiau
PASLAPTIS: IŠDRĮSK SVAJOTI (The Secret: Dare To Dream)

Drama Romantinis 107 min.

Ši pasauliniu fenomenu tapusio australų rašytojos Rhonda Byrne bestselerio „Paslaptis. The Secret“ įkvėpta romantinė drama pasakoja tiesiog neįtikėtiną Mirandos gyvenimo istoriją. Likusi viena su trimis mažamečiais vaikais, Miranda sukasi kaip išmano – dirba padavėja, rūpinasi atžalomis ir kiekvieną dieną stengiasi tiesiog sudurti galą su galu. Nenuostabu, kad ir į gyvenimą ji žvelgia ne itin optimistiškai, nesąmoningai laukdama, kol nutiks dar kas nors blogo.

Skaityti daugiau