Žanras: Romantinis

Amelija iš Monmartro (Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)

Drama Komedija Romantinis 122 min.

20-mečio proga – neeilinė galimybė didžiuosiuose kino ekranuose vėl pamatyti „Ameliją iš Monmartro“. Prisimenate Ameliją iš Monmartro? Šį vardą turbūt yra girdėję net ir žmonės, visiškai nesidomintys kinu. Na o tų, kurie matė (ir įsimylėjo) filmą, žvaigžde pavertusį aktorę Audrey Tautou, laukia neeilinė šventė: 20-ųjų metinių proga filmas vėl bus rodomas didžiuosiuose kino ekranuose.

Skaityti daugiau
Atsitiktinis jaunikis (Marry me)

Komedija Romantinis 102 min.

Sakoma, kad jei nori pakeisti savo gyvenimą, turi daryti kažką kitaip. Visame pasaulyje žinoma atlikėja Ketė Valdez ir „Grammy“ laimėtojas Bastianas turėjo atlikti savo naująją dainą „Marry Me“ ir pasižadėti vienas kitam 20 mln. žiūrovų akivaizdoje. Tačiau likus vos 5 minutėms iki ceremonijos, būsimas Ketės vyras yra pagaunamas išdavinėjantis ją su jos asistente.

Skaityti daugiau
Meilė kaip bestseleris (Book of Love)

Komedija Romantinis 106 min.

Ne itin sėkminga karjera galintis pasigirti anglų rašytojas Henris (akt. Sam Claflin) sužino, jog jo romanas apie gilią ir dvasingą meilę tapo nuo lentynų Meksikoje šluojamu bestseleriu.

Skaityti daugiau
Sirano (Cyrano)

Drama Miuziklas Romantinis 124 min.

Patirkite didžiausią kada nors pasakotą meilės istoriją. Apdovanojimus pelniusių romantinių dramų „Puikybė ir prietarai“ bei „Atpirkimas“ režisierius Joe Wright pristato nesenstantį pasakojimą apie širdį veriantį meilės trikampį, draminį miuziklą „Sirano“, kuris kino žiūrovus apgaubs emocijų simfonija su muzika, šilta romantika ir viduramžių scenų grožiu.

Skaityti daugiau
Vyras už pinigus

Komedija Romantinis 104 min.

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.

Skaityti daugiau