Žanras: Trileris

21 TILTAS (21 bridges)

Kriminalinis Trileris 99 min.

Neeilinio nusikaltimo Niujorke metu susišaudyme su nusikaltėliais žūsta net aštuoni policininkai. Detektyvas Andrė Deivisas (aktorius Chadwick Boseman, „Juodoji pantera“) gauna užduotį bet kokia kaina sugauti nusikaltėlius. Pradėjęs jų medžioklę, vyras greitai aptinka daug keistų faktų, sutapimų ir detalių, rodančių, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kartu su kolege detektyve (akt. Sienna Miller) sekant karštais įtariamųjų pėdsakais, prieš Deiviso akis ima skleistis įspūdingas korupcijos tinklas, kuriame nebeaišku, kas yra įstatymo gynėjai, o kas – nusikaltėliai.

Skaityti daugiau
DEVINTOJI (THE NINTH)

Nuotykių Trileris Mistinis 99 min.

XIX a. Sankt Peterburge išpopuliarėjus okultizmui, į miestą atvykusi žymi Anglijos aiškiaregė Olivija Ryd savo gatvės pasirodymuose sutraukia minias smalsuolių. Maždaug tuo pat metu mieste prasideda keisti dalykai -viena po kitos ima dingti jaunos merginos, o išdarkyti jų kūnai randami pačiose įvairiausiose miesto vietose.

Skaityti daugiau
DŽOKERIS (Joker)

Drama Kriminalinis Trileris 122 min.

Džokeris, ko gero,yra vienas spalvingiausių blogiukų kino istorijoje. „Gimęs“ 1940 m.,bedaugybės komiksų, Džokeris iki šiol yra pasirodęs daugiau nei 250-yje filmų, televizijosserialų, knygų ir vaizdo žaidimų. Didžiuosiuose ekranuose Džokeris debiutavo 1966-aisiais, tačiau tikra megažvaigžde tapo 1989 m., kuomet jį suvaidino pats DžekasNikolsonas.

Skaityti daugiau
JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)

Siaubo Trileris Mistinis

Sulaukę žiemos atostogų, Hawthorne universiteto studentai nenustygsta vietoje, o atsakingoji Railė (akt. Imogen Poots) imasi organizuoti Kalėdinių vakarėlių seriją. Merginai į pagalbą skuba matematikų klubo narės – Marty (akt. Lily Donoghue), Kris (akt. Aleyse Shannon) ir Džesė (akt. Brittany O’Grady) – ketveriukė nusiteikusi viską atlikti tobulai! Deja, universiteto Kalėdų karštinę sujaukia po juoda kauke besislepiantis maniakas, vieną po kitos žudantis niekuo dėtas studentes.

Skaityti daugiau
Žinutė (Tekst)

Drama Trileris 132 min.

Tai filmas apie žmogų, kuris praranda save, todėl daugelio kino kritikų vadinamas rusiškuoju „Džokeriu“, kurio gyvenime tamsos – ypač daug...

Skaityti daugiau