Žanras: Veiksmo

BORDERLANDS: PASLAPTINGA RELIKVIJA (BORDERLANDS)

Veiksmo Mokslinė fantastika 102 min.

Pandoros planeta garsėja kaip viena bjauriausių ir pavojingiausių vietų Visatoje. Tą puikiai žino ir nusikaltėlė Lilita (aktorė Cate Blanchett). Gavusi užduotį Pandoroje surasti, išlaisvinti ir pargabenti pagrobtą merginą, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra ir raktas į neįsivaizduojamą galią, galinčią sunaikinti visą Visatą, Lilita puikiai supranta, kad viena to nepadarys. Jai reikia komandos.

Skaityti daugiau
Deadpool ir Ernis (Deadpool 3)

Komedija Veiksmo Mokslinė fantastika 127 min.

Kiekvienas nusipelno laimingos pabaigos. Šią vasarą neatsakingasis herojus Deadpool kartu su Erniu pakeis „Marvel“ kino visatos istoriją! Susidūręs su profesinėmis nesėkmėmis ir išgyvendamas vidutinio amžiaus krizę, Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) nusprendžia Deadpool personažą išleisti į užtarnautą poilsį ir tampa naudotų automobilių pardavėju.

Skaityti daugiau
Gladiatorius 2 (Gladiator II)

Drama Nuotykių Veiksmo

Dėl valdžios. Dėl sukilimo. Dėl keršto. Viena istorija baigiasi. Ir prasideda kita. Liucijus (akt. Paul Mescal), buvusio Romos imperatoriaus Marko Aurelijaus anūkas ir Liucilos (akt. Connie Nielsen) sūnus, gyvena ramų gyvenimą kol jo nesujaukia Romos kareiviai, vadovaujami generolo Akacijaus (akt. Pedro Pascal), pagrobdami ir parduodami Liucijų į vergiją.

Skaityti daugiau
Grafas Montekristas (The Count of Monte-Cristo)

Drama Nuotykių Veiksmo

Atsidūręs niekšingo sąmokslo taikinyje, jaunasis Edmondas Dantesas savo vestuvių dieną suimamas už nusikaltimą, kurio nepadarė, ir įkalinamas niūrioje Ifo tvirtovėje. Po keturiolikos metų baisiomis sąlygomis praleistų salos kalėjime, jam galiausiai pavyksta pabėgti. Pasivadinęs grafu Montekristu dabar jis siekia negailestingai atkeršyti visiems savo nelaimių kaltininkams.

Skaityti daugiau
Medžiotojas Kreivenas (Kraven the Hunter)

Nuotykių Veiksmo Mokslinė fantastika

Dar būdamas paauglys, Sergejus Kravinofas (aktorius Aaronas Tayloras-Johnsonas) iš savo tėvo Nikolajaus (akt. Russellas Crowe) išmoko svarbią pamoką: niekuomet niekam neparodyti savo silpnumo. Vienos medžioklės metu, likęs akis į akį su liūtu, vaikinas nesugebėjo laiku nuspausti gaiduko ir liūtas jį užpuolė. Užuot gelbėjęs, principams ištikimas tėvas paliko sūnų mirti. Tik Sergejus nemirė.

Skaityti daugiau
Piktoji (Wicked: Part One)

Šeimai Nuotykių Veiksmo

Po dviejų dešimtmečių vienas labiausiai pamėgtų, tiek jaunų, tiek senų žiūrovų, Brodvėjaus miuziklų atkeliauja į didįjį kino ekraną ir žada įspūdingą ir nepavaldžią laikui šventę! Dar negirdėtoje istorijoje apie Ozo raganas, pagrindinius vaidmenis atlieka „Grammy“, „Emmy“ bei „Tony“ apdovanojimų laimėtoja, anglų aktorė ir dainininkė Cynthia Erivo, vaidinanti Elphabą – jauną moterį, atstumtą dėl neįprastos žalios odos, kuri dar neatrado savo tikrosios galios – ir daugybės platininių įrašų amerikiečių popmuzikos atlikėja ir pasaulinė superžvaigždė Ariana Grande, vaidinanti Glindą – populiarią ir ambicingą jauną moterį, kuri dar neatrado savo tikrosios širdies.

Skaityti daugiau
Tornadų medžiotojai (Twisters)

Nuotykių Trileris Veiksmo 122 min.

Filmų „Juros periodo pasaulis“, „Bornas“ ir „Indiana Džounsas“ prodiuseriai pristato „Tornadų medžiotojus“ – naujos kartos gamtinių katastrofų trilerį apie bebaimius adrenalino fanatikus, pasiryžusius pažaboti vieną galingiausių gamtos stichijų.

Skaityti daugiau
Transformeriai. Pradžia (Transformers One)

Nuotykių Veiksmo Animacija

Kiekvienas Transformeris turi savo pradžios istoriją. Beveik 40 metų skaičiuojančios kino franšizės pirmasis pilnai animacinis kino filmas „Transformeriai. Pradžia“ pasakoja dar negirdėtą ir originalią istoriją apie tai, kaip Kibertrono planetoje Optimus Praimas ir Megatronas iš ginklo brolių tapo prisiekusiais priešais.

Skaityti daugiau
Varnas (The Crow)

Kriminalinis Veiksmo Fantastinis 111 min.

To paties pavadinimo komikso pagrindu pirmasis filmas buvo sukurtas lygiai prieš 30 metų – 1994-aisiais. Jo filmavimo metu nutiko viena šiurpiausių nelaimių Holivudo istorijoje: jau baigiant filmuoti, nuo kažkaip į rekvizitinį ginklą patekusio tikro šovinio žuvo pagrindinis juostos aktorius, kovinių filmų žvagždės Briuso Lee sūnus Brandonas Lee. Nuo tada 1994-ųjų „Varnas“ apaugo mitais, legendomis ir pačiomis įvairiausiomis sąmokslo teorijomis bei tapo išties kultine juosta, sulig kiekvienais metais vis labiau auginančia savo gerbėjų armiją.

Skaityti daugiau
Venomas 3 (VENOM: THE LAST DANCE)

Veiksmo Mokslinė fantastika

Žurnalistas Edis Brokas (aktorius Tomas Hardy‘is) ir ateivis Venomas susigyveno viename kūne. Didesnę laiko dalį Edis gali gyventi kaip normalus žmogus, o nežemiška gyvybės forma užvaldo jo kūną tik tuomet, kai labai išalksta ar kai Edžiui kyla pavojus.

Skaityti daugiau
Vieniši vilkai (Wolfs)

Komedija Veiksmo

Kuomet namuose užsikemša kanalizacija, kviečiamės santechniką. Kai nustoja veikti rozetės, skambiname elektrikui. Pasirodo, egzistuoja ir specialistai, kuriems galima skambinti, jei namuose neplanuotai voliojasi lavonas, o policijos kviesti nesinori.

Skaityti daugiau