Žanras: Veiksmo

Alita: kovos angelas (Alita: Battle Angel)

Nuotykių Veiksmo Romantinis Mokslinė fantastika

Tolimoje žmonijos ateityje, Geležinio miesto metalo laužo supirktuvėje likimo valiai paliktą Alitą (akt. Rosa Salazar) suranda Ido (akt. Christoph Waltz) – kibernetikos daktaras. Alita ne tik nepamena, kas ji tokia, bet ir neturi jokio suvokimo apie ją supantį pasaulį. Viskas Alitai yra nauja, kiekviena patirtis yra pirmoji gyvenime.

Skaityti daugiau
Dangoraižis (Scyscraper)

Trileris Veiksmo

Karo veteranas ir buvęs FTB kovos su terorizmu agentas Vilas Sojeris (akt. Dwayne Johnson) šiandien – dangoraižių saugumo vertinimo ekspertas.

Skaityti daugiau
Deadpool 2

Komedija Veiksmo 156 min.

Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu fiziškai. Apsipratęs su kūno pokyčiais, jis neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju. Tačiau piktybiški niekšeliai vaikinui simpatijos nekelia, todėl, progai pasitaikius, jis mielai „atstato teisingumą“.

Skaityti daugiau
EKVALAIZERIS 2 (EQUALIZER 2)

Kriminalinis Trileris Veiksmo

Antroje „Ekvalaizerio“ dalyje Denzel‘is Washington‘as išsiruošia į asmeninį keršto žygį.

Skaityti daugiau
Grobuonis (The Predator)

Siaubo Nuotykių Veiksmo

Iš tolimiausių kosmoso platybių tiesiai į mažo priemiesčio gatveles – žiauri ir neišvengiama medžioklė grįžta namo.

Skaityti daugiau
Kol dar neatėjo audra (Adrift)

Drama Nuotykių Veiksmo 96 min.

Žmogaus valia ir meilė stipresnės už bet kokią stichiją. Jausminga istorija „Kol dar neatėjo audra“.

Skaityti daugiau
Leitis (Leitis)

Drama Istorinis Veiksmo 44 min.

1247 m. į kaimo seniūno sodybą atvyksta elitinis karys – leitis.

Skaityti daugiau
MEGALODONAS: GRĖSMĖ IŠ GELMIŲ (MEG)

Siaubo Veiksmo

Megalodonas - didžiausias kada nors Žemėje gyvenęs ryklys - užpuola povandeninių tyrinėjimų stotį. Į pagalbą iškviečiamas giluminių gelbėjimo operacijų ekspertas (aktorius Jason Statham), kuris, panašu, vienintelis gali padėti.

Skaityti daugiau
Neįmanoma misija: atpildo diena (Mission: Impossible - Fallout)

Nuotykių Trileris Veiksmo

Filmo „Neįmanoma misija: atpildo diena“ įvykių centre atsiduria nepailstantis slaptasis agentas Itanas Hantas (akt. Tom Cruise). Vykdant paskutinę misiją, nukrypęs nuo užduoties ir gelbėti savo komandą ėmęsis vyras suvokia patarlės „gerais noras pragaras grįstas“ prasmę. Neįvykdžius misijos šiandien pasauliui gresia katastrofa – visiškas žmonijos sunaikinimas.

Skaityti daugiau
Nerealieji 2 (Incredibles 2)

Nuotykių Veiksmo Animacija

Visų mėgstamiausia superherojų šeima grįžta į kino ekranus filme „Nerealieji 2“! Tėčiui Bobui tenka sunki užduotis: jis turi prižiūrėti namus. Jau paaugusi pirmagimė dukra Violeta ir sūnus Dešas – būtų puikūs draugai ir su jais labai smagu! Tačiau jauniausias šeimos narys kūdikis Džekas-Džekas, pasirodo, turi super-galių! Kurios yra tiek smagios, kiek ir ypač pavojingos!

Skaityti daugiau
OUŠENO 8 (Ocean's 8)

Kriminalinis Trileris Veiksmo 110 min.

Režisierius Steven‘as Soderbergh‘as pasauliui padovanojo nepamirštamą „Oušeno vienuoliktuką“, po kurio sekė dar du ne mažiau sėkmingi filmai. Atėjo laikas susipažinti su anos gaujos vado Denio Oušeno sesute Debe (aktorė Sandra Bullock).

Skaityti daugiau
Pabėgimo planas 2 (Escape Plan 2: Hades)

Trileris Veiksmo

Praėjus penkeriems metams, Silvestras Stalone grįžta su filmo „Pabėgimo planas“ tęsiniu, kuriame dar kartą įrodys, jog neįveikiami kalėjimai šiame pasaulyje neegzistuoja.

Skaityti daugiau
Pirmasis išvalymas (The First Purge)

Siaubo Trileris Veiksmo

Sveiki atvykę į eksperimentą – pirmąjį išvalymą! Bandydami sumažinti 1% siekiantį nusikalstamumo lygį ir kiaurus metus gyventi taikoje ir ramybėje, Naujieji Amerikos Tėvai – Įkūrėjai (NATI) imasi socialinio eksperimento.

Skaityti daugiau
Sicario 2: Kartelių Karai (Sicario: Day Of The Soldado)

Kriminalinis Veiksmo 123 min.

Pirmoje „Sicario“ dalyje naivios FTB agentės akimis stebėjome negailestingą, žiaurų ir jokių taisyklių nepaisantį narkotikų karą JAV-Meksikos pasienyje. Praėjus trejiems metams, Pietų Amerikos narkotikų karteliai atrado naują pajamų šaltinį: už nemenką atlygį jie padeda į JAV teritoriją patekti džihado kovotojams.

Skaityti daugiau
ŠNIPAS, KURIS MANE IŠDŪRĖ (SPY WHO DUMPED ME)

Komedija Veiksmo

Jau tie vyrai! Net pasaulio normaliai išgelbėti nesugeba... Komedija „Šnipas, kuris mane išdūrė“.

Skaityti daugiau
Solo. Žvaigždžių karų istorija (Solo: A Star Wars Story)

Nuotykių Veiksmo Fantastinis 134 min.

Erdvėlaivis „Tūkstantmečio Sakalas“ jau pasiruošęs kelionei į tolimiausią galaktiką. Kino juosta „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (orig. „Solo: A Star Wars Story“) pristato visiškai naują nuotykį apie žinomiausią visų laikų visatos kontrabandininką Haną Solo.

Skaityti daugiau