Žanras: Šeimai

10 katino gyvenimų (10 lives)

Šeimai Komedija

Beketas – sotus ir laimingas katinas, net nenutuokiantis, kaip jam pasisekė. Vien savimi besirūpinantis murklys gyvena su studente Rože, kuri jį beprotiškai myli. Vieną dieną taip jau nutinka, kad katinas praranda paskutinę, devintą savo gyvybę ir nukeliauja į katinų dangų.

Skaityti daugiau
200% vilkas (200% Wolf)

Šeimai Komedija Nuotykių 98 min.

Senos, garbingos vilkolakių giminės atstovas Fredis buvo tvirtai įsitikinęs, kad, atėjus laikui, taps pačiu puikiausiu, neprilygstamiausiu ir vilkolakiškiausiu vilkolakiu. Tačiau likimas truputį pajuokavo – jaunasis Fredis labiau primena simpatišką rožinį pudelį, o ne didžiulį, stiprų vilkolakį. Nereikia nė sakyti, kad jo svajonė tapti gaujos vedliu sudūžta į šipulius, o vargšas svajotojas tampa tikru anekdotu visai savo giminei.

Skaityti daugiau
Afrika pandastika (Panda Bear in Africa)

Šeimai Komedija Nuotykių 84 min.

Pangas – mažytė, tačiau nepaprastai narsi panda. Jo tikslas – nukeliauti į tolimąją Afriką tam, jog išgelbėtų savo geriausią draugę, drakoniukę Džilong, atsidūrusią rūsčiojo blogiuko liūto nelaisvėje. Laukia išties ypatingas nuotykis – juk dar nei viena panda nėra įkėlusi savo pūkuotų pėdučių į Afrikos žemyną!

Skaityti daugiau
HAROLDAS IR MAGIŠKOJI KREIDELĖ (HAROLD AND THE PURPLE CRAYON)

Šeimai Nuotykių

Haroldas pasaulį pirmą kartą išvydo dar 1955-aisiais – jį sukūrė rašytojas ir iliustratorius Crockettas Johnsonas. Vaikiškų knygelių serijoje berniukas Haroldas turi magišką purpurinę kreidelę: kad ir ką ja nupiešia, viskas tampa realybe. Metai bėgo ir Haroldas pamažu užaugo.

Skaityti daugiau
Laukinukė Roz (The Wild Robot)

Šeimai Nuotykių

Kartais norėdami išgyventi, turime daryti daugiau, nei buvome užprogramuoti. Filmų serijos „Kaip prisijaukinti slibiną“ kūrėjai ir kino studija „Dreamworks Animation“ pristato literatūrinės sensacijos Peter Brown bestselerio adaptaciją didžiajame ekrane: nuotykių animaciją visai šeimai „Laukinukė Roz“.

Skaityti daugiau
Mano draugas pingvinas (My Penguin Friend)

Šeimai Nuotykių 97 min.

Tarp pasakojimų apie nuostabias žmonių ir gyvūnų draugystes yra keletas tikrų istorijų, kurios yra paslaptingos ir jaudinančios. Viena jų - mažojo Magelano pingvino istorija. Šis pingvinas vėl ir vėl savo noru perplaukia didįjį vandenyną, kad aplankytų žveją, kuris išgelbėjo jį nuo mirties.

Skaityti daugiau
Narsieji gelbėtojai (Combat Wombat: Back 2 Back)

Šeimai Nuotykių 80 min.

Kažkur tolimoje Australijoje gyvena vombatai – maži kailiniai žvėreliai, panašūs į meškiukus. Viena tokių yra Megė – super mega greituolė, visiems žinoma slapyvardžiu „Kombatė Vombatė“. Ji su savo mažuoju pagalbininku didžiuliame mieste kovoja už teisybę ir gaudo visokiausio plauko nusikaltėlius. Iškilus pavojingai situacijai superherojus galima išsikviesti mobiliąja programėle ir jie žaibišku greičiu išspręs pačius sudėtingiausius klausimus, bet vieną dieną Megei ir jos šauniajam draugui ateina prasti laikai… mieste sumažėjo nusikaltimų!

Skaityti daugiau
Piktoji (Wicked: Part One)

Šeimai Nuotykių Veiksmo

Po dviejų dešimtmečių vienas labiausiai pamėgtų, tiek jaunų, tiek senų žiūrovų, Brodvėjaus miuziklų atkeliauja į didįjį kino ekraną ir žada įspūdingą ir nepavaldžią laikui šventę! Dar negirdėtoje istorijoje apie Ozo raganas, pagrindinius vaidmenis atlieka „Grammy“, „Emmy“ bei „Tony“ apdovanojimų laimėtoja, anglų aktorė ir dainininkė Cynthia Erivo, vaidinanti Elphabą – jauną moterį, atstumtą dėl neįprastos žalios odos, kuri dar neatrado savo tikrosios galios – ir daugybės platininių įrašų amerikiečių popmuzikos atlikėja ir pasaulinė superžvaigždė Ariana Grande, vaidinanti Glindą – populiarią ir ambicingą jauną moterį, kuri dar neatrado savo tikrosios širdies.

Skaityti daugiau