Žanras: Šeimai

Ernestas ir Selestina: kelionė į Šaradiją

Šeimai 80 min.

Meškiukas Ernestas ir pelytė Selestina keliauja į Ernesto šalį Giberitiją – reikia sutaisyti sugedusį smuiką. Šioje egzotiškoje šalyje gyvena geriausi pasaulio muzikantai, o dėl muzikos ore nuolat tvyro džiaugsmas. Tačiau galiausiai atvykę mūsų veikėjai sužino, kad čia bet kokia muzika jau daugelį metų uždrausta.

Skaityti daugiau
Garfildas (Garfield)

Šeimai Komedija Nuotykių

Tingus, oranžinis ir lazaniją dievinantis katinas sugrįžta! Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų visame pasaulyje mylimas Garfildas vėl atkeliauja į didžiuosius kino ekranus. Garfildas visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką (!) ir dar toli nuo namų (!!!).

Skaityti daugiau
Kalėdos Batsiuvių gatvėje (Christmas on Cobbler street)

Šeimai Nuotykių 93 min.

Šmaikšti ir įkvepianti norvegų Kalėdinė istorija apie du netikėtus draugus!

Skaityti daugiau
Lapių kelionė ledynuose (Kina & Yuk)

Šeimai Nuotykių

Prancūzų režisierius Gijomas Maidačevskis (Guillaume Maidatchevsky), prieš penketą metų padovanojęs kvapą gniaužiantį pasakojimą „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją“, sugrįžta su nauja istorija iš neišsemiamų gyvosios gamtos lobynų. Šįkart režisieriaus taikiklyje – jaunų poliarinių lapių porelė.

Skaityti daugiau
Parko stebuklai (The Inseparables)

Šeimai Nuotykių 90 min.

Kultinio animacinio filmo „Žaislų istorija“ scenarijaus autoriai Lietuvos žiūrovams pristato naujausią savo pasaką mažiesiems!

Skaityti daugiau
Paslaptinga požemių karalystė (Secret Kingdom)

Šeimai Nuotykių 98 min.

Dvylikametis Piteris ir devynmetė Veritė – brolis ir sesuo, ką tik persikėlę gyventi į naują vietą. Piteris, nors ir vyresnis, yra drovus, uždaras ir šiek tiek bailus berniukas, o Veritė – priešingai: judri, aktyvi ir bebaimė mergaitė, tad jai naujieji namai tampa didžiulių atradimų ir stebuklų vieta.

Skaityti daugiau
Vonka (Wonka)

Šeimai Nuotykių 112 min.

Pamenate istoriją apie neturtingą berniuką Čarlį, kuris radęs auksinį bilietą laimėjo apsilankymą stebuklingame šokolado fabrike? Ir to fabriko savininką, ekscetriškąjį Vilį Vonką? Per šias Kalėdas „Meškiuko Padingtono“ režisierius ir „Hario Poterio“ prodiuseris dovanoja nuostabią progą pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo.

Skaityti daugiau