Žanras: Animacija

Bitė Maja. Auksinis kiaušinis (Maya the Bee 3: The Golden Orb)

Nuotykių Animacija 88 min.

Jau trečiąjį kartą pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose, bitė Maja neabejotinai pavergs viso pasaulio vaikų širdis dar kartą! Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos! Tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip! Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Skaityti daugiau
Ežiukas Sonic 2 (Sonic the Hedgehog 2)

Nuotykių Veiksmo Animacija 122 min.

Mėgstamiausias pasaulyje mėlynasis ežiukas grįžta į naujo lygio nuotykius filme „Ežiukas Sonic 2“! Apsigyvenęs Žaliojoje kalvoje, Ežiukas Sonic nori įrodyti, kad turi tai, ko reikia, kad taptų tikru herojumi. Jo išbandymas ateina, kai į Žemę grįžta piktadarys Dr. Robotnikas (akt. Jim Carrey), tik šį kartą su nauju partneriu Krumpliu, ieškodami smaragdo, galinčio sunaikinti civilizacijas. Ežiukui Sonic nelieka nieko kito, kaip tik susivienyti su savo pagalbininku Uodega ir kartu leistis į kelionę po pasaulį bei surastų smaragdą, kol jis nepateko į piktadarių rankas.

Skaityti daugiau
Jujutsu Kaisen 0 (Jujutsu Kaizen: 0)

Fantastika Veiksmo Animacija 105 min.

Japonų kalba su angliškais subtitrais. Kai jie buvo vaikai, Orimoto Rika žuvo eismo įvykyje prieš pat savo artimo draugo Okkotsu Yutos akis. „Tai pažadas. Kai abu užaugsime, susituoksime“. Rika tapo vaiduokliu, ir Okkotsu troško savo mirties kentėdamas jos prakeiksmą, bet didžiausias Jujutsu burtininkas Gojo Satoru pasveikino jį į jujutsu mokyklą. Ten Okkotsu susitinka su savo klasės draugais Zen'in Maki, Inumaki Toge ir Panda ir galiausiai atranda savo ryžtą. „Noriu pasitikėjimo, kad pasakyčiau, kaip gerai, jog aš gyvas! „Kol aš būsiu Jujutsu moykloje, aš nutrauksiu Rika prakeiksmą“. Tuo metu niekšiškas kerėtojas Geto Suguru, kuris buvo pašalintas iš mokyklos už paprastų žmonių žudymą, pasirodo prieš Okkotsu ir kitus.

Skaityti daugiau
Koatis - Džiunglių drąsuolis (koati)

Animacija 92 min.

Sveiki atvykę į drėgnąjį Lotynų Amerikos mišką, kuriame knibžda tūkstančiai nematytų augalų ir gyvūnų rūšių! Čia gyvenantis drąsuolis koatis, vardu Načis, bebaimis karališkasis drugelis Hočis ir hiperaktyvus varlius Pakas priversti palikti namus ir leistis ilgon kelionėn. Trijulė privalo įveikti piktąją gyvatę Zainą, ketinančią užgrobti gyvūnėlių mišką ir sunaikinti jų draugus.

Skaityti daugiau
Kosminis šuo ir turbo katinas (Star dog and turbo cat)

Šeimai Animacija 91 min.

1969 m. į kosmosą išskrenda ištikimas šuo Badis, tačiau jo kelionei sutrukdo laiko kapsulės gedimas, įkalinęs Badį kosmose. Tiesa, ta pati laiko kapsulė šuniukui suteikia supergalių. Po 50 metų Badis avariniu būdu nusileidžia mažame miestelyje, kuriame augintiniai nebėra laukiami.

Skaityti daugiau
PAKALIKAI 2 (Minions: The Rise of Gru)

Šeimai Komedija Nuotykių Animacija 90 min.

Mylimiausi pasaulio piktadariai, geltonieji Pakalikai, jau šią vasarą sugrįžta į kinus pristatydami naują serijos filmą „Pakalikai 2“. Po filme „Pakalikai“ matytų nuotykių, geltonoji piktadarių armija pagaliau randa šeimininką – būsimą piktadarį Gru. Šiandien jam – vos 12-a, o mintys apie pasaulio užkariavimą ir svaiginančias vagystes tėra ambicingo paauglio svajonėmis. Siekdamas pripažinimo ir manydamas esąs pakankamai bjauriu, mažylis ketina tapti piktadarius vienijančios organizacijos „Vicious 6“ nariu. Deja, karjeros proveržiu turėjęs tapti pokalbis baigiasi triuškinančiais nesusipratimais: kiečiausi pasaulio piktadariai išjuokia mažametį Gru, tad šiam belieka įrodyti esant ne iš kelmo spirtu! Būsima legenda įvykdo vertingo medaliono vagystę, o po akiplėšiško poelgio belieka bėgti ir slėptis nuo šešeriukės pavojingiausių pasaulio niekšų! Deja, tuomet kai atrodo, jog Gru pelnė kiečiausio pasaulio piktadario vardą, Pakalikai sugeba sukurti jam papildomų rūpesčių ir ne juokais apsunkinti šeimininko gyvenimą…

Skaityti daugiau
Raudonoji panda (turning red)

Komedija Nuotykių Animacija 100 min.

Kino studijos „Disney“ ir „Pixar“ pristato visiškai naują originalią istoriją apie paauglystę. Pasitikinti savimi moksliukė 13-metė paauglė Mei Lee blaškosi tarp noro likti pareiginga dukra, ir prasidėjusios paauglystės chaoso.

Skaityti daugiau
Šviesmetis (Lightyear)

Šeimai Nuotykių Animacija

Kiekvienas didvyris turi savo istoriją. Kino studija „Pixar“ pristato Bazo Šviesmečio – legendinio kosmoso reindžerio – kilmės istoriją.

Skaityti daugiau