Žanras: Animacija

Bjaurusis aš 4 (DESPICABLE ME 4)

Komedija Nuotykių Animacija 95 min.

Buvęs super-piktadarys Gru, dabar - prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, kviečia įžengti į naują „Bjaurusis aš“ franšizės ir pakalikų chaoso erą.

Skaityti daugiau
Detalė prie detalės (Piece by Piece)

Biografinis Drama Animacija

Muzikos prodiuseris, dainų autorius, reperis ir dainininkas Pharrell Lanscilo Williams, geriausiai žinomas kaip tiesiog Pharrell, nenorėjo tradicinio biografinio filmo apie save, todėl nusprendė papasakoti savo istoriją taip, kad išlaisvintų žiūrovo vaizduotę. Animacinė biografinė drama „Detalė prie detalės“ kviečia žiūrovus į LEGO kaladėlių ir minifigūrėlių pasaulį, kuriame įmanoma viskas.

Skaityti daugiau
Mufasa. Liūtas karalius (Mufasa: The Lion King)

Drama Nuotykių Animacija

Našlaitis. Prašalaitis. Karalius! Liūtas, kuris amžiams pakeitė mūsų gyvenimus. Simba, užėmęs teisėtą vietą soste kaip žvėrių valdovas, yra pasiryžęs, kad jo jauniklė dukra Kiara sektų savo senelio Mufasos pėdomis ir pristato Afrikos žvėrių valdovo liūto legendą.

Skaityti daugiau
Paslapčių traukinys (A Mystery on the Cattle Hill Express)

Animacija 70 min.

Didžiausia bėda ištinka mažą kaimelį, kuriame vieną dieną, dėl neaiškių priežasčių, nustojo augti bulvės, morkos, moliūgai, agurkai, pomidorai, braškės ir daug kitokio derliaus. Fermeris jautis Bifas išbandė visokiausius auginimo būdus, net kaimelio gražuolė višta Čikolina sušoko lietaus šokį ir nieko …

Skaityti daugiau
Transformeriai. Pradžia (Transformers One)

Nuotykių Veiksmo Animacija

Kiekvienas Transformeris turi savo pradžios istoriją. Beveik 40 metų skaičiuojančios kino franšizės pirmasis pilnai animacinis kino filmas „Transformeriai. Pradžia“ pasakoja dar negirdėtą ir originalią istoriją apie tai, kaip Kibertrono planetoje Optimus Praimas ir Megatronas iš ginklo brolių tapo prisiekusiais priešais.

Skaityti daugiau