Žanras: Animacija

Bjaurusis aš 4 (DESPICABLE ME 4)

Komedija Nuotykių Animacija

Buvęs super-piktadarys Gru, dabar - prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, kviečia įžengti į naują „Bjaurusis aš“ franšizės ir pakalikų chaoso erą.

Skaityti daugiau
DEMON SLAYER: KIMETSU NO YAIBA - TO THE HASHIRA TRAINING

Fantastika Veiksmo Animacija 103 min.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training- will show Episode 11 from the Swordsmith Village Arc, featuring the conclusion to the fierce battle between Tanjiro and Upper Four, Hantengu, and Nezuko’s triumph over the sun, in theaters for the first time.

Skaityti daugiau
Didžioji ančių kelionė (Migration)

Komedija Nuotykių Animacija 82 min.

Kino studija „Illumination“, sukūrusi tokias populiarias animacines komedijas, kaip „Pakalikai“, „Bjaurusis Aš“ bei „Slaptas augintinių gyvenimas“, kviečia skrydžiui į naują nuotykį. Kai ančių šeima įtikina savo pernelyg atsargų tėvą pakelti sparnus kartą gyvenime pasitaikančioms „atostogoms“, jie nusprendžia migruoti iš monotoniškos ir ramios Naujosios Anglijos per didmiestį Niujorką į dar gyvenime neregėtas Bahamų salas.

Skaityti daugiau
Kosminiai draugai (Headspace)

Animacija 85 min.

Tą lemtingą dieną šešiolikmetis Normanas, kaip visuomet, prieš pamokas gurkšnojo šaltą arbatą. Bet šįkart jis su arbata išgėrė ir kai ką visiškai neįprasto bei stebuklingo: tris mikroskopinius ateivius su visu jų kosminiu laivu!

Skaityti daugiau
Kung Fu Panda 4

Nuotykių Veiksmo Animacija 94 min.

Šį pavasarį, beveik po dešimtmečio, neįtikėtiniausias kung-fu meistras – panda Po – grįžta su nauju, jau ketvirtuoju, mėgstamiausios veiksmo animacijos franšizės skyriumi! Trijuose ankstesniuose nuotykiuose savo drąsa ir beprotiškais kovos menų įgūdžiais įveikęs pasaulinio lygo piktadarius, didysis drakono karys Po likimo pašaukiamas.. pailsėti. Tiksliau sakant, jis paskiriamas dvasiniu Taikos slėnio vadovu. Tik problema tame, kad, pirma, Po žino tiek pat apie dvasinį vadovavimą, kiek apie senojo akmens amžiaus dietą, ir, antra, jam reikia kuo greičiau surasti ir apmokyti naują drakono karį, kad galėtų ramiai užimti naujas aukštas (ir poilsio) pareigas.

Skaityti daugiau