Uždaryti
Geriausios Kanų Liūtų reklamos'23
Geriausios Kanų Liūtų reklamos'23
Premjera
24 spal. 2023
Trukmė
120 min.
Pilnas aprašymas

Geriausios Kanų Liūtų reklamos'23

Reklamos festivalis Amžiaus cenzas: N-13 120 min.

Nelaužoma rudens tradicija tapęs „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ renginys šiemet į kino teatrus sugrįžta jau 15 kartą. Spalio 24 dieną kino salės visoje Lietuvoje prisipildys pačių ryškiausių emocijų, kurias 2 valandų programoje žada „Kanų liūtų“ festivalyje apdovanoti reklamos darbai. „Šiais metais “ Kanų liūtų“ festivalis šventė savo 70 metų. Nėra ką kalbėti, kokio tai stiprumo tradicija, tiesiog turi tai patirti. O Lietuvoje mes kaip kasmet jums duosime paragauti labai nedidelę dalelę „Kanų liūtų“ tradicijos skonio. Ateikite į kino teatrus ir pasimėgaukite geriausiu pasaulyje kūrybiškumu, kuris turi gilias tradicijas ir tęstinumą, – sako „15min group“ vadovas Tomas Balžekas.

Pilnas aprašymas

„15min Group“ jau 15 metų Lietuvoje oficialiai atstovauja „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivaliui – organizuoja ir „Kanų liūtų“ vardu organizuoja reklamų peržiūras kino teatruose, „Jaunųjų liūtų“ konkursą ir kitus renginius Lietuvos reklamos industrijai.

Tarp ryškiausių „Geriausios Kanų liūtų reklamų“ šiemet – šypseną keliančios „iPhone“, jautrumo stygas virpinančios „Ikea“, nuostabą keliančias „Uber“, juoką žadinančias „Skittles“, pasaulį permąstyti kviečiančias socialines reklamas. 

Renginio organizatoriai ragina iš anksto pasirūpinti geriausiomis vietomis ir bilietais – rugsėjo 29 dieną kino teatruose ir internetu startuojanti prekyba leis bilietus tik tą dieną įsigyti pačia žemiausia kaina. 

Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

280 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia