Uždaryti
Adelės gyvenimas. I ir II skyrius (TKKF'13)
Adelės gyvenimas. I ir II skyrius (TKKF'13)
Premjera
11 Spl 2013
Trukmė
177 min.
Pilnas aprašymas
6,62

Vidutinis vertinimas

Adelės gyvenimas. I ir II skyrius (TKKF'13)

Drama Amžiaus cenzas: N-16 177 min.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais. Filmas „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ sukurtas laisvai adaptavus Julie Maroh komiksą „Mėlyna – šilta spalva“. Tai penktasis  režisieriaus, aktoriaus, scenaristo Abdellatifo Kechich'o filmas, 20...

Pilnas aprašymas

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Filmas „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ sukurtas laisvai adaptavus Julie Maroh komiksą „Mėlyna – šilta spalva“. Tai penktasis  režisieriaus, aktoriaus, scenaristo Abdellatifo Kechich'o filmas, 2013 m. Kanuose apdovanotas auksine palmės šakele. Išimties tvarka apdovanojimas buvo skirtas ne vien režisieriui, bet ir Adelės vaidmenį sukūrusiai įsimintinai kine debiutuojančiai Adèlei Exarchopoulos ir savo vaidmenų diapazoną šiuo filmu išplėtusiai Léai Seydoux. Filmas „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ – tai pasakojimas apie mokyklą,  šeimą,  pirmąją meilę, apie pirmąjį darbą. Akivaizdu, kad režisieriui rūpėjo ne vien universali meilės tema, bet ir subtiliai, tačiau aiškiai išreiškiamas socialinio determinizmo, šeimos, mokytojo vaidmuo visuomenėje. 

Apdovanojimai: 

2013 m. – Tarptautinės kino kritikų federacijos FIPRESCI apdovanojimas ir „Auksinės palmės šakelės“ apdovanojimai režisieriui Abdellatifui Kechiche'ui ir aktorėms Adèlei Exarchopoulos bei Léai Seydoux Tarptautiniame Kanų kino festivalyje (Prancūzija).


Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
8

balsai

6,62

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Adelės gyvenimas. I ir II skyrius (TKKF'13)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.