Uždaryti
Aistrų vulkanas
Aistrų vulkanas
Premjera
4 Lie 2014
Trukmė
92 min.
Pilnas aprašymas
8,33

Vidutinis vertinimas

Aistrų vulkanas

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 92 min.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais. Kultinės prancūzų komedijos „Neliečiamieji“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – komediją „Aistrų vulkanas“.Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – kom...

Pilnas aprašymas

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Kultinės prancūzų komedijos „Neliečiamieji“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – komediją „Aistrų vulkanas“.

Prancūziškai išsiblaškiusi, kupina netikėtumų ir kvatoti verčiančių nesusipratimų – komedija „Aistrų vulkanas“ pristato du, kaip šuo su kate sutariančius buvusius sutuoktinius, ir jų planus gerokai „pakoregavusį“ ugnikalnį.

Kadaise Alanas ir Valeri buvo romantiška įsimylėjėlių pora, kurios meilę vainikavo žavi duktė. Tačiau gyvenimas nenuspėjamas. Ir todėl šiandien jie – tik buvę sutuoktiniai, siaubingai nekenčiantys vienas kito ir net minties apie buvimą kartu.

Alano ir Valeri duktė nusprendžia ištekėti, o vestuvių puota kelti saulėtoje Graikijoje. Tėveliai nieko nelaukę sėda į lėktuvą ir... čia jų nuotykiai prasideda. 

Pirmiausia, paaiškėja, kad į Graikija jiedu išsiruošė tuo pačiu lėktuvu, o tai nežada nieko gero. Antra – tuo metu Islandijoje išsiveržia ugnikalnis Eyjafjallajökull, ir todėl visi lėktuvai nutupdomi, o skrydžiai atšaukiami. Valeri ir Alanui nelieka nieko kito, kaip tik sukąsti dantis ir vardan duktės suvienyti savo jėgas ieškant būdų, kaip nepavėluoti į romantiškiausią savo mergaitės gyvenimo dieną. 

Ar gali ši nuotykių kupina kelionė atšildyti dviejų vienas kito nekenčiančių žmonių širdis?

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
6

balsai

8,33

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Aistrų vulkanas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.