Uždaryti
ANDRE RIEU: MAGICAL MAASTRICHT: TOGETHER IN MUSIC
ANDRE RIEU: MAGICAL MAASTRICHT: TOGETHER IN MUSIC
Premjera
19 Rgs 2020
Trukmė
140 min.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

ANDRE RIEU: MAGICAL MAASTRICHT: TOGETHER IN MUSIC

Koncertas Amžiaus cenzas: N-7 140 min.

Kiekvienų metų vasarą gimtajame A. Rieu mieste Mastrichte po atviru dangumi vykstantis legendinio smuikininko vadovaujamo orkestro pasirodymas jau seniai tapęs išskirtiniu klasikos įvykiu ne tik Nyderlandų, bet ir viso pasaulio muzikos scenoje. Į pernykštę jubiliejinę 15-ąją klasikos fiestą Mastrichte suplūdo daugiau nei 100 tūkstančių žmonių iš viso pasaulio. Vis tik šiemet – pirmą kartą nuo 2004-ųjų – koncertas neįvyko dėl koronaviruso.

Pilnas aprašymas

Vietoje to viso pasaulio klasikinės muzikos ir ypač valsų mylėtojai sulauks ypatingo potyrio: filmo-koncerto „André Rieu magiškasis Mastrichtas: Sujungti muzikos“ (André Rieu’s Magical Maastricht: Together in Music). Šiame daugiau nei dvi valandas truksiančiame filme įamžinti geriausi, gražiausi ir garsiausi kūriniai iš visos 15-metės vasarinių Mastrichto koncertų fonotekos. Negana to, pramaišiui su muzikos garsais, žiūrovai turės unikalią progą pamatyti ir kitą A. Rieu – tėvo ir senelio – gyvenimo pusę.

Buvusio Mastrichto simfoninio orkestro vadovo Andries‘o Antonie‘o Rieu sūnus André gimė 1949 m. Pirmą kartą smuiką į rankas berniukas paėmė būdamas penkerių, o profesionaliai muzikos mokėsi prestižinėse Lježo, Mastrichto ir Briuselio konservatorijose. Šių laikų „valsų karaliumi“ ir „pirmuoju po Johano Štrauso“ vadinamas smuikininkas 1987-aisiais įkūrė „Johano Štrauso orkestrą“, kuriame tuomet buvo 12 narių. Orkestras greitai išpopuliarėjo ir pastaraisiais metais jame nuolat muzikuoja tarp 50 ir 60-ies žmonių. Pats A. Rieu groja 1667 m. A. Stradivarijaus pagamintu smuiku.
 

Koncertas dviejų dalių, su 10 min. pertrauka.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

14 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą ANDRE RIEU: MAGICAL MAASTRICHT: TOGETHER IN MUSIC

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.