Uždaryti
APGAULINGA RAMYBĖ (Serenity)
GREITAI
APGAULINGA RAMYBĖ (Serenity)
Premjera
1 Vas 2019
Trukmė
106 min.
Vaidina
Anne Hathaway
Matthew McConaughey
Diane Lane
Jason Clarke
Pilnas aprašymas

APGAULINGA RAMYBĖ (Serenity)

Trileris Amžiaus cenzas: N-13 106 min.

Anne Hathaway ir Matthew McConaughey‘is – stilingame trileryje „Apgaulinga ramybė“.

Pilnas aprašymas

Ramios Beikerio Dilo („Oskaro“ laimėtojas Matthew McConaughey‘is) dienos bėga pasakiško grožio tropikų saloje. Žvejybinės jachtos savininkas Beikeris rengia pramogines išvykas negausioms turistų grupėms ir pavieniams keliautojams, nutolstantiems nuo populiariausių turistinių maršrutų. 

Pavojus jo ramybei iškyla, kuomet vyrą susiranda jo buvusi žmona Karen (akt. Anne Hathaway). Užsiverkusi ir įsibaiminusi, moteris prisipažįsta nebežinanti, į ką kreiptis ir paprašo buvusio sutuoktinio pagalbos. Problema – į smurtą linkęs jos naujasis vyras (jį vaidina Jason‘as Clarke‘as), kurio pykčio priepuoliai jau gresia ne tik jos pačios, bet ir jų su Beikeriu sūnaus sveikatai, o galbūt ir gyvybei. Virpanti iš baimės, moteris pasiūlo, kad Beikeris išsivežtų jos vyrą į pramoginę žūklę ir jūroje jo atsikratytų. 

Visomis išgalėmis besistengęs pamiršti ankstesnį savo gyvenimą, Beikeris vis tik negali nekreipti dėmesio į kažkada mylėtos moters pagalbos prašymą. Kažkada sau prisiekęs, kad nusikalstamas gyvenimas amžiams liko praeityje, vyras suvokia, kad šį pažadą neišvengiamai sulaužys. 

Istorijai tęsiantis, atskleidžiamos vis naujos detalės apie Beikerio, Karen, jos naujojo vyro ir kitų veikėjų gyvenimus. Prieš žiūrovo akis skleidžiasi paslaptingas paveikslas žmonių, iš kurių nė vienas nėra toks, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio. 

Įtempto siužeto trileris „Apgaulinga ramybė“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 23 dieną.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

37 Žmonių nori pamatyti

Komentarai

Rašyti komentarą APGAULINGA RAMYBĖ (Serenity)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.