Uždaryti
Apiplėšimas uragano akyje (The Hurricane Heist)
Apiplėšimas uragano akyje (The Hurricane Heist)
Premjera
9 Kov 2018
Trukmė
100 min.
Pilnas aprašymas
7,5

Vidutinis vertinimas

Apiplėšimas uragano akyje (The Hurricane Heist)

Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 100 min.

Grupelė talentingų hakerių suplanuoja velniškai gudrų ir pavojingą planą. Išgirdę apie mažame pakrantės miestelyje vyksiančią galingą audrą, jie kompiuterine technika pakrauna savo automobilius ir patraukia link stichijos epicentro. Ne, jie nėra entuziastingi uraganų medžiotojai – vaikinų tikslas kur kas pragmatiškesnis: miestelyje įsikūrusi banknotų spaustuvė. Jie tikisi niekieno nepastebėti nugvelbti 600 milijonų JAV dolerių, kol spaustuves su žeme dar nesulygino penktosios kategorijos uraganas.

Pilnas aprašymas

Kaip jie ir tikėjosi, audrai besiruošiantis miestelis ištuštėja – visi pabėga genami evakuacijos. Bet net ir geriausi planai turi spragų...

Nieko blogiau nei uraganas nesitikinčių vietinių ir savų tikslų turinčių hakerių akistata lydima mirtį sėjančios stichijos į veiksmo sūkurį įsuks visus žiūrovus ir nepaleis iki pat paskutinių minučių kino ekrane.

Kvapą gniaužiančio ir specialiųjų efektų kupino filmo režisierius – Robas Cohenas („Vaikinas iš gretimo namo“, „Mumija: Drakono imperatoriaus kapas“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaukolės“). Trileryje su stichija kausis aktoriai Toby Kebbellas, Maggie Grace, Ryanas Kwantenas, Ralphas Inesonas ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

45 Žmonių nori pamatyti

2

balsai

7,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Apiplėšimas uragano akyje (The Hurricane Heist)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.