Uždaryti
ATEIK PAŽAISTI (Come Play)
ATEIK PAŽAISTI (Come Play)
Premjera
30 Spl 2020
Trukmė
96 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Jacob Chase
Vaidina
Gillian Jacobs
John Gallagher Jr.
Azhy Robertson
Pilnas aprašymas
7,75

Vidutinis vertinimas

ATEIK PAŽAISTI (Come Play)

Siaubo Amžiaus cenzas: N-13 96 min.

Oliveris (akt. Azhy Robertson‘as) nuo pat kūdikystės buvo kitoks. Autizmo sutrikimą turintis vaikas, net ir sulaukęs mokyklinio amžiaus, gyvena savo pasaulyje, praktiškai nekalba ir šalinasi žmonių. Vaikai, kaip žinia, gali būti itin negailestingi tiems, kurie yra kitokie nei jie patys. Dėl savo kitoniškumo, Oliveriui būtinas mobilusis telefonas ar planšetė – kad jų pagalba galėtų bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Vieną dieną nutinka kažkas nepaprasto: iš ekrano į jį kreipiasi nepažįstama būtybė, prisistatanti Lario vardu ir taip pat ieškanti draugo.

Pilnas aprašymas

Negalėdamas patikėti tokiu stebuklu, Oliveris vis daugiau laiko praleidžia su mobiliaisiais įrenginiais ir galų gale priverčia sunerimti tėvus. Tačiau bandymas apriboti Oliverio laiką, praleidžiamą virtualiajame pasaulyje, suerzina paslaptingąjį Larį – būtybė toli gražu nesiruošia dalintis Oliverio dėmesiu. Tai supratęs, vaikas bando perspėti tėvus, kurie, žinoma, sūnumi nepatiki. Tačiau netrukus Laris apsigyvena ir Oliverio tėvų išmaniuosiuose, o dar vėliau suras ir būdą, kaip persikelti į realybę fiziškai. Dabar Lario draugystė jau reiškia nebe džiaugsmą, o mirtiną pavojų.

XXI-ojo amžiaus technologijų siaubo trileris „Ateik pažaisti“ Lietuvoje pradedamas rodyti per Heloviną – spalio 30 dieną.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

74 Žmonės nori pamatyti

4

balsai

7,75

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą ATEIK PAŽAISTI (Come Play)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.