Uždaryti
Auksas (Gold)
Auksas (Gold)
Premjera
28 Sau 2022
Trukmė
97 min.
Vaidina
Zac Efron
Pilnas aprašymas
7,75

Vidutinis vertinimas

Auksas (Gold)

Trileris Amžiaus cenzas: N-16 97 min.

Didžiulio, nepakartojamo ir negailestingo kraštovaizdžio fone slypi gobšumas ir sunki kelionė, kurią žmonės pasiryžę įveikti dėl gabalėlio aukso. Kai du klajokliai, keliaujantys per dykumą, aptinka didžiausią kada nors rastą aukso grynuolį, jų mintyse įsigali ne tik pasakiška svajonė apie milžiniškus turtus, bet ir tamsus godumas.

Pilnas aprašymas

Jie greitai parengia planą, kaip apsaugoti ir iškasti auksą – vienam teks pasirūpinti reikiama įranga, o kitam likti ir ištverti atšiaurų dykumos klimatą, medžiojančius vilkus ir neprašytus svečius, pamažu įsivyraujant abejonei, kad jis buvo paliktas likimo valiai. Bet dėl grobio, jis padarys bet ką. Australijos dykumoje nufilmuotame trileryje pagrindinius vaidmenis atlieka aktorius Zac Efron, kartu su australų kino žvaigžde Anthony Hayes, kuris taip pat yra filmo režisierius, bei Susie Porter.
Amerikiečių aktorius Zac Efron prieš tai su broliu praleido įtemptus 18 mėnesių keliaudamas po savo naujais namais tapusią Australiją, filmuodamas „Emmy“ apdovanojimą pelniusį dokumentinį serialą „Down to Earth with Zac Efron“. Šįkart makiažo ir drabužių departamento dėka, puikų pasirodymą atlikęs aktorius Zac Efron filmo eigoje tampa beveik neatpažįstamas – barzdotas, pasišiaušęs ir beviltiškas.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

19 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

7,75

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Auksas (Gold)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.