Uždaryti
Bado žaidynės
Bado žaidynės
Premjera
5 Bal 2012
Trukmė
142 min.
Sukurta
JAV, 2012
Pilnas aprašymas
9,53

Vidutinis vertinimas

Bado žaidynės

Fantastika Amžiaus cenzas: T 142 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. 2011 m. gruodį atliktoje kino ekspertų apklausoje apie laukiamiausią būsimųjų metų filmą faktiškai be konkurencijos nugalėjo „Oskarui“ nominuoto režisieriaus Gary Rosso poapokaliptinis nuotykių ir išli...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

2011 m. gruodį atliktoje kino ekspertų apklausoje apie laukiamiausią būsimųjų metų filmą faktiškai be konkurencijos nugalėjo „Oskarui“ nominuoto režisieriaus Gary Rosso poapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris, kuriam prognozuojama svaiginanti „Hario Poterio“ ir „Saulėlydžio“ šlovė. Rašytojos Suzanne Collins knygos sulaukia daug skaitytojų meilės ir dėmesio. Nepaprasto populiarumo romanas išverstas į 32 kalbas, tarp jų ir į lietuvių. Mūsų šalyje tik dvejus metus reklamuojama amerikiečių autorė kol kas atsilieka nuo J. K. Rowling ir Stephenie Meyer, sukėlusių tikrą euforiją, tačiau susižavėjimo kupinų atsiliepimų daugėja beveik kasdien. Įdomiausia, kad sklandantys komentarai artimi „Saulėlydžio“ liaupsėms: nereali ir įtraukianti knyga, kuri keičia gyvenimą. 

Pats laikas įsidėmėti naujos herojės vardą – Keitnė Everdin. Ją vaidinti atrinkta simpatiška ir plastiška Jennifer Lawrence pradeda nuo aukštesnio lygmens negu milijonierė Kristen Stewart. „Sandanso“ nepriklausomo kino festivalyje įvertintas jos pasirodymas dramoje „Vinterio kaulai“ buvo nominuotas „Oskarui“, vėliau žaibiškai išgarsėjusi mergina padarė gerą apšilimą fantastiniame trileryje „Iksmenai: pirma klasė“. 

Ar jos partneriams pavyks pasiekti Roberto Pattissono ir Tayloro Lautnerio populiarumą? Joshas Hutchersonas pelnė nemažai simpatijų Lietuvoje nuotykių filmais „Kelionė į Žemės centrą“ ir „Kelionė į paslaptingąją salą“, bet Liamas Hemsworthas yra nežinomas tamsus arkliukas, nors jo talentą ir gebėjimus įvertinę prodiuseriai jau ruošia vaikiną bent 4 filmams. 

Vis dėlto pagrindinis „Bado žaidynių“ privalumas – gerokai platesnė auditorija, kurią sutelkė knygų trilogija ir įvairiausi TV realybės šou. Tai reiškia, kad aštrios įtampos pramoginiu epu domėsis ne vien tik paauglės mergaitės. Režisierius pasistengė išplėsti amžiaus cenzo ribas brutaliais ir žiauriais intarpais, ginklų įvairove, sudėtinga kautynių choreografija ir mirties pavojaus nuojauta. Kaip ir reikėjo tikėtis, pirmoji filmo žiūrovė Suzanne Collins parašė pagyrimų kupiną recenziją. Pasitikintys savimi prodiuseriai teigia, kad pavasarį „Bado žaidynes“ stebės visas pasaulis. Bet tik bilietus perkantys žiūrovai nuspręs, ar artimiausioje ateityje repertuaruose išvysime tęsinius „Pavojinga meilė“ ir „Liepsnojantis įtūžis“.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
144

balsai

9,53

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Bado žaidynės

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Ruta

Ruta

09.04.2012, 19:52:52

Filmas man labai patiko. Fantastika!!!

@You

@You

06.04.2012, 15:59:52

Iki 16 rekomenduojama su tevais siaip, bet man 14 ir nematai manes lakstancio su peiliais po gatves... KOL KAS :D Siaip labai geras filmas, nuotaikos keiciasi pora kartu, yra smaiksciu, yra ir liudnu vietu, viena panele sedejus salia manes apsiverke, kai (vardas(nenoriu spoilint:D)) mire... tikrai nuostabus filmas tik yra kraujo, ypac zaidyniu pradzioj kai ten eina visi ir kapojas.. 10/10 refreshinu page'a ir ratinu vis is naujo :D

You

You

30.03.2012, 21:45:11

Tik idomu nuo kiek metu galima ziureti si filma... Labai bijau, kad tik nuo 16 m., nes LABAI noriu pamatysi si filma. Knyga tiesiog dievinu!

HungerGames fanė

HungerGames fanė

26.03.2012, 12:32:23

Jo, visai kaip plyta ;D Gaila, kad tikriausiai nemaatysiu premjeros, nes išvykstu, bet manau būtinai pažiūrėsiu grįžus :)

TavoSnukis

TavoSnukis

25.03.2012, 10:52:11

Filmas tikrai nebus sugadintas, as ir trailerius maciau, ir specialiai variau ten kur pasauline premjera rode, buvau ir maciau, tikrai nerealus filmas :D ir sheip jo, kodel vardai multikino parasyti kitaip negu knygoj? Pyta labai durnai skamba :D

Primrose

Primrose

15.03.2012, 13:56:33

Nereali knyga ;-) Tikiuosi filmas nebus sugadintas ;)

Katniss.

Katniss.

05.03.2012, 18:32:45

labai durnai vardai aprašyme išversti. Knygoj ne taip jie išversti...

MirtiesŽaidynės

MirtiesŽaidynės

23.02.2012, 20:47:24

Aš NEGALIU kaip laukiu šio filmo pasirodant! Skaičau knygą, labai patiko. Bet buvo dalių, kurias nors ir išsamiai appasakoja, bet visvien sunku įsivaizduoti pačiam, reikia tai pamatyti! Rodos, tik dėl to ir noriu labai pamatyti filmą. :))