Uždaryti
Baimės įlanka
Baimės įlanka
Premjera
4 Sau 2013
Trukmė
84 min.
Sukurta
JAV, 2012
Pilnas aprašymas
8,9

Vidutinis vertinimas

Baimės įlanka

Siaubo Amžiaus cenzas: N-13 84 min.

Filmas anglų kalba, su ietuviškais subtitrais. „Lietaus žmogaus“ režisierius sukūrė išties gąsdinančią ekologinės katastrofos viziją, virstančią siaubo filmu.  Mažame JAV rytų pakrantės miestelyje įvyksta ekologinė katastrofa. Miestelio valdžia į v...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su ietuviškais subtitrais.

„Lietaus žmogaus“ režisierius sukūrė išties gąsdinančią ekologinės katastrofos viziją, virstančią siaubo filmu. 

Mažame JAV rytų pakrantės miestelyje įvyksta ekologinė katastrofa. Miestelio valdžia į viską numoja ranka, tačiau netrukus siaubingas užkratas paliečia pirmąjį žmogų, o iš vandenyno gelmių į miestelį pradeda veržtis keisti padarai.

Nacionalinė gvardija izoliuoja miestelį nuo pasaulio ir paskelbia karantiną – niekas gyvas iš miestelio neištrūks. Tuo tarpu pavojingas užkratas žaibo greičiu plinta toliau – jis užvaldo žmonių kūnus, o vėliau ir protus. Saujelė likusių gyvųjų žūtbūt bando išgyventi ir prasiveržti pro karantino užkardą. 

Kurdamas siaubo filmą režisierius panaudoja tikėtiną šiuolaikinę katastrofą – neapgalvotą žmonijos elgesį, galiausiai nuvedantį prie savęs sunaikinimo. 

Katastrofos eiga atkuriama naudojantis skambučiais pagalbos telefonu, mėgėjiškai nufilmuotais kraupiais vaizdais, susirašinėjimais socialiniuose tinkluose. Tiriant katastrofos priežastį atskleidžiama paslaptis, sukrėtusi visą žmoniją. 


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
20

balsai

8,9

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Baimės įlanka

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

AR

AR

06.01.2013, 16:00:03

Cia vienas is variantu, kur siaubo filmas labiau panasus i komedija ir lauki, kada gi baigsis. Tikrai senai maciau toki prasta filma. Tik dar nesu tikras kuris blogesnis - ar tas siaubo filmas kur po metro lakste ciuvas su kojine ant galvos, ar sitas. Na siaip pats filmas, tai kazkas panasaus, kas isijunkti zinias, kur pasakoja, kad tarakonu mieste padaugejo.

rapolas1

rapolas1

05.01.2013, 10:32:49

malonu ziureti