Uždaryti
Blogas senelis
Blogas senelis
Premjera
25 Spl 2013
Trukmė
90 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
7,45

Vidutinis vertinimas

Blogas senelis

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 90 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Patiks, jei patiko: „Jackass“, „Boratas“, „Diktatorius“ ir jei nemanote, kad gyvenimas baigiasi sulig pensija Serialo „Jackass“ žiūrovai tikrai žino patrakusį 86-erių metų senuką Irving‘ą Zisman‘ą (kur...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Patiks, jei patiko: „Jackass“, „Boratas“, „Diktatorius“ ir jei nemanote, kad gyvenimas baigiasi sulig pensija 

Serialo „Jackass“ žiūrovai tikrai žino patrakusį 86-erių metų senuką Irving‘ą Zisman‘ą (kurį vaidina puikiai nugrimuotas Johnny‘is Knoxville‘is). Nors ir pasirodydamas epizodiškai, senukas vis vien sugeba sukelti išskirtinę painiavą bei chaosą. Serialo autoriai nusprendė, kad užuot šmėkščiojus fone, Irving‘ui Zisman‘ui atėjo metas sugroti pirmuoju smuiku. Rezultatas – filmas „Blogas senelis“. 

Prie savo 90-mečio artėjantis senukas toli gražu nesijaučia kaip devyniasdešimtmetis. Širdyje jis – geros širdies jaunas nutrūktgalvis. Matydamas savo aštuonmečio anūko Bilio liūdesį dėl tėčio, nusprendžia jį prablaškyti ir išsiveža į kelionę per Ameriką. Galite būti tikri, kad ši kelionė nė iš tolo neprimins eilinės išvykos, aplankant žymias vietas. 

Senelis ir anūkas tyrinės striptizo šokėjų gyvenimą, sudalyvaus mergaičių talentų konkurse, prisijungs prie gedėtojų laidojimo namuose, bendraus su baikerių baro savininkais bei klientūra ir tiesiog gatvėje šiurpins paprastus nieko neįtariančius praeivius. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
11

balsai

7,45

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Blogas senelis

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

perla

perla

11.11.2013, 17:24:18

Filmas skirtas tikriems nebrandyloms. Normalus t.y issilavine zmones pabego is kino sales tikraja zodzio prasme. Vienu zodziu apibendrinus - sudas.

narcizas

narcizas

28.10.2013, 12:08:40

patiko 9/10

SWAG

SWAG

22.10.2013, 22:47:19

Neblogas toks. 8/10