Uždaryti
ČIAU PAKA, AMERIKA! (GOODBYE AMERICA)
ČIAU PAKA, AMERIKA! (GOODBYE AMERICA)
Premjera
13 Lap 2020
Pilnas aprašymas
5,5

Vidutinis vertinimas

ČIAU PAKA, AMERIKA! (GOODBYE AMERICA)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13

„Čiau paka, Amerika!“: nepaprasti rusų nuotykiai Amerikoje.

Pilnas aprašymas

Naujas režisieriaus Sariko Andreasjano („Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai“, „Mamos“, „Tas pats Karlsonas“, „Ką išdarinėja vyrai“) filmas – istorija, pernelyg gerai pažįstama kiekvienam emigrantui. Geresnio gyvenimo siekis svetimoje šalyje, bandymai pritapti (arba atvirkščiai – išsaugoti tapatybę) ir viską apimantis tėvynės ilgesys. 
Filmas susideda iš kelių pasakojimų, kuriuos vienija apsukrus, žodžio kišenėje neieškantis ir bet kokią problemą sugebantis išspręsti Grigorijus (aktorius Dmitrijus Nagijevas).  
Viktoras Sergejevičius (Jurijus Stojanovas), atvykęs į Ameriką aplankyti savo dukters, su siaubu suvokia, kad jo anūkas Polas, nors ir kalba rusiškai, visiškai nesuvokia paprasčiausių dalykų, kurie kiekvienam kitam jo amžiaus vaikui Rusijoje yra savaime suprantami. Armėnas (Grantas Tochatjanas) ieško fiktyvios nuotakos ir leidimo gyventi šalyje per santuoką. Jau senokai JAV gyvenančią Juliją (Jelizaveta Moriak) kamuoja kulinarinės problemos, nerandant tėvynėje įprasto patiekalo. Į Ameriką neseniai atvykęs Igoris (Vladimiras Jaglyčius) visomis išgalėmis stengiasi užmaskuoti savo kilmę ir tapti tikru amerikiečiu – net ir kreiptis į jį leidžia tik naujuoju susigalvotu vardu Džeisonas. 
Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visus šiuos žmones kamuoja skirtingos problemos, tačiau nuovokusis Grigorijus, jau seniai supratęs tokios savijautos priežastis, visiems savo naujiesiems pažįstamiems atskleidžia paprastą tiesą: tu gali išvažiuoti iš tėvynės, bet iš savo sielos jos išplėšti niekada nepavyks. 

Filmas „Čiau paka, Amerika!“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 13 dieną.

 

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

32 Žmonės nori pamatyti

2

balsai

5,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą ČIAU PAKA, AMERIKA! (GOODBYE AMERICA)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.