Uždaryti
Dabar jau skyrybos! (Давай разведемся!)
Dabar jau skyrybos! (Давай разведемся!)
Premjera
29 Lap 2019
Trukmė
95 min.
Sukurta
Rusija, 2019
Režisierius
Anna Parmas
Vaidina
Anna Mikhalkova
Anton Filipenko
Svetlana Kamynina
Maksim Lagashkin
Fedor Lavrov
Pilnas aprašymas
8,08

Vidutinis vertinimas

Dabar jau skyrybos! (Давай разведемся!)

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 95 min.

Kultinės grupės „Leningrad“ klipų autorė, režisierė Anna Parmas pristato komediją apie skyrybas! Pagrindinė filmo herojė – ginekologė Maša (akt. Anna Mikhalkova). Ji – užkietėjusi darboholikė, kurios telefonas nenutyla nei akimirkai, o diskusijos apie pacienčių mėnesines tampa šeimos vakarienių kasdienybe. Neapsikentęs „durų kilimėlio“ ir vaikų auklės statuso, Mašos sutuoktinis (akt. Anton Filipenko) susiranda meilužę ir jau netrukus palieka namus.

Pilnas aprašymas

Darbe – chaosas ir nesibaigiantys reikalai, namuose – du dėmesio reikalaujantys vaikai ir išduotos žmonos statusas – pažvelgusi į save iš šono Maša tenori verkti ir keikti buvusį vyrą. Tačiau pripratusi gyvenimą tvirtai laikyti už ragų, moteris nė neketina taip lengvai pasiduoti, ypač kai konkurente pasirodo esanti jaunesnė sporto trenerė! Maša sukurpia sutuoktinio susigrąžinimo planą, ir ryžtasi karui, į kovą pasitelkdama visus galimus ginklus. Tik štai laisvos moters statusas vis dažniau atrodo tokiu viliojančiu, jog kyla pagunda buvusį vyrą tiesiog palikti už borto...  O gal būti vienai – ne taip jau ir baisu?

Nuotaikingos komedijos „Dabar jau skyrybos!“ premjera įvyko 30-ąjame kino festivalyje „Kinotavr“, kur, žiūrovų balsavimu, filmas buvo išrinktas festivalio nugalėtoju. Jo autorė – didžiajame kine debiutuojanti režisierė Anna Parmas, daugeliui žinoma kaip kultinės rusų grupės „Leningrad“ vaizdo klipų „Eksponat“, „V Pitere pit“ ir „Ekstaz“ autorė, muzikantų kūrybą perkėlusį į naują lygmenį.


Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

48 Žmonių nori pamatyti

12

balsai

8,08

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Dabar jau skyrybos! (Давай разведемся!)
Komentarai

Rašyti komentarą Dabar jau skyrybos! (Давай разведемся!)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.