Uždaryti
Dar kartą, iš naujo
Dar kartą, iš naujo
Premjera
26 Rgs 2014
Trukmė
104 min.
Pilnas aprašymas
8,12

Vidutinis vertinimas

Dar kartą, iš naujo

Drama Amžiaus cenzas: N-13 104 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Greta (aktorė Keira Knightley) ir Deivas (grupės „Maroon 5" lyderis Adam'as Levine'as) - pora nuo mokyklos laikų. Juos sieja ne tik šilti jausmai, bet ir bendri interesai - abu jaunuoliai yra muzikos k...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Greta (aktorė Keira Knightley) ir Deivas (grupės „Maroon 5" lyderis Adam'as Levine'as) - pora nuo mokyklos laikų. Juos sieja ne tik šilti jausmai, bet ir bendri interesai - abu jaunuoliai yra muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Deivui pasirašius kontraktą su stambia įrašų kompanija, porelė persikelia į Niujorką, tačiau šlovė vaikinui apsuka galvą ir jis išduoda ilgametę savo merginą.

Sudaužytą širdį Greta gydo muzika, koncertuodama Niujorko baruose. Viename iš jų merginos atliekamą dainą išgirsta savo sėkmės recepto atkakliai, tačiau nesėkmingai ieškantis muzikos prodiuseris Denas (akt. Mark'as Ruffalo). Denas iš karto supranta, kad netyčia aptiko kai ką unikalaus. Šalia muzikos naujieji draugai sprendžia ir asmeninio gyvenimo problemas. Denas neseniai išsiskyrė su žmona, kuriai vis dar jaučia šiltus jausmus; tuo tarpu į Gretos gyvenimą sugrįžta atgailaujantis Deivas.

Garso takelį šiam paprastam, šiltam ir jaukiam filmui sukūrė buvęs grupės „New Radicals" (žinomiausi kūriniai - „You Get What You Give" ir „Someday We'll Know") lyderis Gregg'as Alexanderis.

„Dar kartą, iš naujo" - kinuose nuo rugsėjo 26-tos dienos.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
8

balsai

8,12

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Dar kartą, iš naujo

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.