Uždaryti
Dar stipresnis (Stronger)
Dar stipresnis (Stronger)
Premjera
29 Rgs 2017
Trukmė
117 min.
Sukurta
JAV, 2017
Režisierius
David Gordon Green
Vaidina
Jake Gyllenhaal
Clancy Brown
Tatiana Maslany
Pilnas aprašymas
8,27

Vidutinis vertinimas

Dar stipresnis (Stronger)

Biografinis Drama Amžiaus cenzas: N-13 117 min.

Gyvenimas ne visuomet teisingas. Bet tik mes pasirenkame, ar su tuo susitaikome. „Dar stipresnis“. Jaudinanti drama apie gyvenimo prasmę, skausmą ir vidinę stiprybę.

Pilnas aprašymas

2013 m. balandžio 15 dieną prie Bostono maratono finišo linijos buvo susprogdintos dvi savadarbės bombos. Trys žmonės žuvo, dar 264 buvo sužeisti. „Dar stipresnis“ – vieno iš sužeistųjų istorija, sukurta pagal autobiografinę to paties pavadinimo knygą.

Džefas Baumanas tikrai nebuvo iš tų, kuriuos galima pavadinti idealiais vaikinais. Ne, jis nebuvo girtuoklis ar mušeika. Tik visiškai neteikė reikšmės tam, kas buvo svarbu jo merginai Erinai. Būtent – Džefas nuolat pražiopsodavo visus svarbius Erinos gyvenimo įvykius ir praleisdavo momentus, kuomet jai reikėdavo jo paramos ir palaikymo. Po eilinio barnio Džefas ryžtingai nusprendžia pabandyti pasikeisti. Žinodamas, koks Erinai svarbus artėjantis Bostono maratonas, vaikinas pasižada nė už ką nepraleisti šio įvykio ir pasitikti mylimąją prie finišo linijos.

Atsipeikėjęs ligoninėje, Džefas išgirsta kraupią žinią: sprogimų sudarkytų jo kojų išgelbėti nepavyko. Apimtas įniršio, o vėliau puolęs į depresiją, vaikinas pamažu ima pratintis prie naujo gyvenimo. Jam reikės ne tik išmokti naudotis kojų protezais, bet ir išsigydyti sužeistą sielą. Pyktis ant mylimosios (nes sprogimo vietoje jis buvo dėl jos), išdidumo nugalėjimas priimant pagalbą, kurios anksčiau nereikėjo ir nuolatinė vidinė kova, bandant įtikinti save, kad, praradęs kojas, jis neprarado gyvenimo prasmės.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

71 Žmonių nori pamatyti

15

balsai

8,27

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Dar stipresnis (Stronger)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Gediminas

Gediminas

04.10.2017, 09:45:33

Tikrai prastokas filmas. Nerekomenduoju. Penki.