Uždaryti
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
GREITAI
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
Premjera
21 Lap 2019
Trukmė
95 min.
Pilnas aprašymas

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Koncertas 95 min.

2017–2018 m. „Depeche Mode“ pradėjo savo „Global Spirit“ turą, kuriame koncertavo daugiau nei 3 milijonams gerbėjų, bei surengė 115 pasirodymų visame pasaulyje. Šis naujas, vizualiai įspūdingas filmas, režisuotas įvairius apdovanojimus pelniusio režisieriaus ir ilgamečio meno bendradarbio Antono Corbijno įamžina grupės pasirodymo energiją ir didybę, bei giliau pažvelgia į tai, kaip jų muzika ir pasirodymai buvo įpinti jų gerbėjų gyvenimuose.

Pilnas aprašymas

Per itin emocingas, šešių ištikimiausių ir specialiai parinktų „Depeche Mode“ gerbėjų istorijas filmas parodo ne tik tai, kaip ir kodėl grupės populiarumas ir aktualumas per visą karjerą augo, bet ir suteikia unikalų žvilgsnį į neįtikėtiną muzikos galią kurti bendruomenes, padedanti žmonėms įveikti sunkumus ir užmegzti ypatingą ryšįper kalbą, vietą, lytį, amžių ir aplinkybes.

Meniškai nufilmuotas ir profesionaliai sumontuotas „Depeche Mode“: „SPIRITS in the Forest“ pranoksta tipinį koncertinį filmą – sujungiantis įspūdingus muzikinius pasirodymus, nufilmuotus „Global Spirit“ turo paskutiniuose pasirodymuose Berlyno Waldbühne („Miško scena“) arenoje, su video archyvais, nufilmuotais gerbėjų namuose, visame pasaulyje.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

107 Žmonių nori pamatyti

Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.