Uždaryti
DIDŽIOJI SKRUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2 (MINUSCULE 2)
DIDŽIOJI SKRUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2 (MINUSCULE 2)
Premjera
15 Vas 2019
Trukmė
92 min.
Sukurta
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Pilnas aprašymas
6,89

Vidutinis vertinimas

DIDŽIOJI SKRUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2 (MINUSCULE 2)

Animacija Amžiaus cenzas: V 92 min.

„Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“ – kvapą gniaužiantys vabzdžių nuotykiai visai šeimai. Praėjo jau penkeri metai, kai šauniosios juodosios skruzdėlytės, padedamos savo draugės boružėlės, laimėjo kovą prieš piktąsias raudonąsias skruzdėles dėl miške paliktų žmonių maisto likučių. Dabar šaunioji kompanija sugrįžta naujiems nuotykiams.

Pilnas aprašymas

Artėjant žiemai, juodosios skruzdėlės, kaip ir priklauso darbštiems bei atsakingiems vabzdžiams, ima ruošti maisto atsargas. Netikėtai aptikę tikrą lobį – vienoje vietoje sukrautą daugybę maisto – skruzdėlės ir vėl pasikviečia pagalbon skraidyti galinčią bičiulę boružėlę. Žinoma, šauniosios maisto rinkėjos negalėjo net įsivaizduoti, kad šis jų surastas lobis yra paprasčiausias pakavimo sandėlis. Būtent čia ir slypėjo didžiausias pavojus. Boružėlei netyčia įkritus į kartoninę dėžę, žmonės ją išsiunčia į kitą pasaulio kraštą – į tolimuosius Karibus. 

Juodosios skruzdėlės – tikrai ne iš tų, kurie paliktų savo draugus nelaimėje. Greitai suorganizavę pagalbos būrį, vabzdžiai išsiruošia į tolimą kelionę, kad susigrąžintų savo ištikimąją draugę. Tuo tarpu į Karibus atvykusi boružėlė atsiduria visiškai kitokiame pasaulyje. Nuostabus oras, keisti ir nematyti gyvūnai bei už kiekvieno kampo slypintys pavojai. Taškuotajai herojei teks pasitelkti visą savo išmintį, gudrybę ir tvirtus sparnus, kad nepatektų į bėdą, kol jos draugai atvyks į pagalbą. 

Idėja natūraliai nufilmuotos gamtos fone įkomponuoti kompiuteriu sugeneruotus trimačius vabzdžius kilo prancūzų animatoriams Hélène Giraud ir Thomas‘ui Szabo. 2006-ųjų spalio 25 dieną prancūzų televizijos žiūrovams buvo pristatyta pirmoji serialo „Minuscule: slaptas vabzdžių gyvenimas“ serija. Nuotaikinguose, maždaug šešių minučių trukmės filmukuose pasakojamos pačios įvairiausios istorijos iš vabzdžių – skruzdėlių, boružių, širšių, vorų ir kitų mažųjų gamtos gyventojų – gyvenimo. Humoro nestokojantį serialą pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Iki šiol yra sukurta 81 serija, kurias yra pamatę daugiau nei 70-ies šalių televizijų žiūrovai. 

Antrasis pilnametražis filmas apie nuotaikingą vabzdžių gyvenimą „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau vasario 15 dieną. 

 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

51 Žmonių nori pamatyti

9

balsai

6,89

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą DIDŽIOJI SKRUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2 (MINUSCULE 2)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.