Uždaryti
Eglutės 1914
Eglutės 1914
Premjera
26 Grd 2014
Trukmė
95 min.
Pilnas aprašymas
8,86

Vidutinis vertinimas

Eglutės 1914

Komedija Amžiaus cenzas: N-7 95 min.

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais. Kokie gi Naujieji be eglutės! O ypač be rusiškos komedijos „Eglutės“! Pristatome jau ketvirtąją linksmosios naujametės kino epopėjos dalį. Šį kartą veiksmas rutuliojasi Rusijos imperijoje lygiai...

Pilnas aprašymas

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Kokie gi Naujieji be eglutės! O ypač be rusiškos komedijos „Eglutės“!

Pristatome jau ketvirtąją linksmosios naujametės kino epopėjos dalį.

Šį kartą veiksmas rutuliojasi Rusijos imperijoje lygiai prieš 100 metų. Kalėdų išvakarės. Gruodžio spūstys, šventinės linksmybės, prabangūs pokyliai ir kuklios šventės, tituluoti ponai ir paprasti valstiečiai, caro šeima ir Pirmojo pasaulinio karo kareiviai, perspektyvūs poetai ir pirmieji čiuožėjai – viskas buvo kitaip, išskyrus... šventę. Žmonės ruošėsi, gyveno, tikėjo ir laukė tikro stebuklo – Kalėdų! 

Šios juostos, kurioje vaidina visa plejada Rusijos kino ir televizijos žvaigždžių, filmavimo darbai prasidėjo 2014-ųjų vasario mėnesį. Filmą sudaro šešios istorijos, vykstančios Rusijos didmiesčiuose ir mažuose miesteliuose, dvariškių sodybose ir valstiečių trobelėse, nerūpestinguose pobūviuose ir aršiuose Pirmojo pasaulinio karo mūšiuose. Tikrai nestigs juoko iki ašarų ir dramatiškų išgyvenimų. Tikros rusiškos Kalėdos!

 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
14

balsai

8,86

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Eglutės 1914

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Donatas

Donatas

29.12.2014, 00:56:42

Negaiškit laiko. Ale turėjo kažką padaryti tai "kažką" ir padarė. Kratinys skirtingų scenarijų, kuriuos riša tik tai, kad veiksmas prieš Kalėdas.