Uždaryti
Eglutės 8 (Ёлки 8)
Eglutės 8 (Ёлки 8)
Premjera
17 Grd 2021
Trukmė
94 min.
Sukurta
Rusija
Vaidina
Matteo Branciamore
Pilnas aprašymas
5,53

Vidutinis vertinimas

Eglutės 8 (Ёлки 8)

Komedija Amžiaus cenzas: N-7 94 min.

Galvojote, kad atsisveikinote su „Eglutėmis“? Tikrai ne! Tradicijos tęsiasi! Gruodžio 17 dieną kino teatruose jau aštuntąjį kartą susitiksime su mylimais herojais Borisu (akt. Ivanas Urgantas), Ženia (akt. Sergejus Svetlakovas) ir juoksimės iš širdies, nes kaip sutiksi Naujus metus, tokie jie ir bus! Per dvejus metus, nuo paskutinės kultinės komedijos dalies, pasaulį užklupo pandemija ir daugybė kitų bėdų. „Eglutės“ grįžta, kad išsklaidytų visas niūrias nuotaikas! Naujametinės istorijos, kurias išvysite – išsibarsčiusios po skirtingus miestus, tačiau jas jungia vienas, labai svarbus momentas – visos jos paremtos tikrais įvykiais!

Pilnas aprašymas

Du seni geri draugai Boria ir Ženia vėl susitinka Naujųjų išvakarėse. Šį kartą Boriso nuotaikos visai ne šventinės. Ženia bet kokia kaina stengsis Borisui surengti tokią šventė, kad prablaškytų draugą visu 100 procentų, jam nesutrukdys net sąmonės netekęs Kalėdų Senelis! Julia darys viską, kad termo baseinų sezono atidarymas Tiumenės kurorte įvyktų! Atidarymo planų nesugadins į šventę pakviesta įnoringoji estrados žvaigždė! Geimeris Fėdia pagaliau subrendo ir nusprendžia pasielgti labai netradiciškai – sutaikyti savo mylimąją su jos buvusiu vaikinu!! Renginių organizatorius Piotras nersis iš kailio, kad įvykdytų beprotišką oligarcho žmonos planą. O Ksiuša sugalvos atkeršyti savo eks už pavogtas genealias idėjas, bet tik po to pagalvos, kad blogai pasielgė ir stengsis viską ištaisyti!

Linksmos, šventinės ir žaižaruojančios „Eglulės 8“ padovanos visą glėbį šventinių akimirkų. Su šypsena stebėsime herojų nuotykius ir kartu su jais lauksime savo Naujametinio stebuklo, kuris netruks ateiti ir į mūsų namus!

Filmas rūsų kalba su lietuviškais subtitrais

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

67 Žmonių nori pamatyti

17

balsai

5,53

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Eglutės 8 (Ёлки 8)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.