Uždaryti
Egzaminas. 1947 (Lenkų kino savaitė)
Egzaminas. 1947 (Lenkų kino savaitė)
Trukmė
108 min.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Egzaminas. 1947 (Lenkų kino savaitė)

Drama 108 min.

Šiltas, humoro persmelktas pasakojimas apie brendimą audringais pokario metais Lenkijoje. Liudvikas su tėvais persikrausto į Krokuvą ir pradeda mokslus vienoje geriausių miesto gimnazijų. Užsimezga pirmosios draugystės. Vaikino idealu tampa pora m...

Pilnas aprašymas

Šiltas, humoro persmelktas pasakojimas apie brendimą audringais pokario metais Lenkijoje. Liudvikas su tėvais persikrausto į Krokuvą ir pradeda mokslus vienoje geriausių miesto gimnazijų. Užsimezga pirmosios draugystės. Vaikino idealu tampa pora metų vyresnis Marekas, kaip kalbama, dalyvavęs 1944 metų Varšuvos sukilimo kovose. Liudviko galvoje tvenkiasi prieštaringų emocijų audra. Šalia pirmųjų susižavėjimų ir seksualinių potyrių prasiveržia maištas prieš neteisingą sistemą ir noras lygiuotis į vyresnį dievinamą draugą. Taip Liudviko gyvenime atsiranda gaudynės, susišaudymai gatvėse ir suėmimai, paliekantys ryškų pėdsaką į suaugusiųjų pasaulį žengiančio vaikino sąmonėje.

Filmo kūrėjai Gdynės kino festivalyje apdovanoti Specialiuoju žiuri prizu, pelnė žiūrovų simpatijų prizą Tarptautiniame Katovicų kino festivalyje ir specialųjį apdovanojimą Lenkijos kino meno festivalyje „Provinsjonalia“.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Egzaminas. 1947 (Lenkų kino savaitė)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.