Uždaryti
EIME SU MANIMI (Walk with me)
EIME SU MANIMI (Walk with me)
Premjera
24 Rgp 2018
Trukmė
94 min.
Sukurta
Filmas anglų, vietnamiečių, prancūzų kalbomis ir su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

EIME SU MANIMI (Walk with me)

Dokumentinis Amžiaus cenzas: N-13 94 min.

„Eime su manimi” - tai kino kelionė į mindfulness ir Zen budizmo meistro Thich Nhat Hanh pasaulį.

Pilnas aprašymas

1982 metais visame pasaulyje žinomas Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh įkūrė Slyvų kaimelį – vienuolyną Prancūzijos kaime, skirtą gyventi vienuoliams ir vienuolėms, o pasauliečiams iš viso pasaulio atvykti ir susipažinti su mindfulness praktika.

Pastaraisiais metais mindfulness praktika tapo labai populiari, jos įtaka mažinant stresą bei nerimą pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu. Kaip „ekologiškas” tapo nauja kryptimi maistui, taip mindfulness tapo nauja kryptimi protui. Plačiai žinomas 90-ties metų Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh milijonus žmonių Vakaruose supažindino su mindfulness praktika.

Šiandien juo uoliai seka pasaulio politikos ir verslo lyderiai, - Silikono slėnio vadovai bei teatro ir kino žvaigždės, įskaitant Oprah Winfrey, kurios laidoje jis svečiavosi dukart.

Savo draugo Martin Luther King Jr. nominuotas Nobelio taikos premijai, Thich Nhat Hanh taip pat yra žmogaus teisių aktyvistas, poetas ir puikus rašytojas. Jo knygos tapo bestseleriais visame pasaulyje, o socialiniame tinkle Facebook juo seka milijonai.

Jaudinantis ir puikus filmas, užfiksavęs Thich Nhat Hanh esmę, gelmę ir poeziją...  nuostabus kupinas meilės kūrinys.” Alejandro G. Iñárritu

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

157 Žmonių nori pamatyti

6

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą EIME SU MANIMI (Walk with me)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.