Uždaryti
Ekipažas 3D
Ekipažas 3D
Premjera
22 Bal 2016
Trukmė
140 min.
Sukurta
Rusija, 2016
Pilnas aprašymas
8,73

Vidutinis vertinimas

Ekipažas 3D

Katastrofa Specialieji efektai Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 140 min.

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais. Specialiųjų efektų filmas „Ekipažas“ peržengs keleivių įtampos ir pilotų meistriškumo ribą Prikaustantis dėmesį specialiųjų efektų ir katastrofų filmas „Ekipažas“ – vienas ambicingiausių pastar...

Pilnas aprašymas

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Specialiųjų efektų filmas „Ekipažas“ peržengs keleivių įtampos ir pilotų meistriškumo ribą

Prikaustantis dėmesį specialiųjų efektų ir katastrofų filmas „Ekipažas“ – vienas ambicingiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų. Žemės drebėjimo nusiaubtame ir liepsnų apimtame oro uoste įkalintus keleivius išgelbėti gali tik bebaimė lėktuvo įgula. Ją filme įkūnijo įsimintina aktorių komanda: Danila Kazlovskis, Vladimiras Maškovas ir lietuvaitė Agnė Grudytė. Įtampa, stiprios žmogiškos emocijos ir ugnis privers žemę slysti iš po kojų tiesiogine prasme.

„Ekipažas“ pasakoja jauno ir talentingo lakūno Aleksejaus (akt. Danila Kozlovskis) istoriją. Autoritetų nepripažįstantis jaunuolis mieliau renkasi asmeninį garbės kodeksą, o ne prisitaikymą. Neįvykdęs absurdiško įsakymo jis pašalinamas iš karo aviacijos ir tik per stebuklą gauna šansą tapti antruoju keleivinio lėktuvo pilotu.

Aleksejus patenka į ypač griežto ir principingo kapitono Leonido (Vladimir Maškov) komandą, kurioje antroji pilotė – neprieinama gražuolė Aleksandra (Agnė Grudytė). Skrydžio į Aziją metu lėktuvo įgula sulaukia pagalbos šauksmo iš nedidelės vulkaninės salos ir nusprendžia leistis į sudėtingą gelbėjimo misiją. Santykiai komandos viduje įtempti, tačiau gyvybei pakibus ant plauko komanda turi susivienyti. Tik bendromis jėgomis įgula sugebės įvykdyti žygdarbį ir išgelbėti šimtus gyvybių.

Režisieriaus Nikolajaus Lebedevo („Legenda numeris 17“) „Ekipažu“ susidomėjo daugybė tarptautinių platintojų, todėl kūrėjai nusprendė pateikti kelias juostos versijas. Kino teatruose filmą bus galima pasižiūrėti ir rusų, ir anglų kalbomis, kaip ir privaloma tokio lygio efektų kinui – 2D ir 3D formatais. Kino teatrai kilti liepsnojančiu pakilimo taku kvies jau šį balandį.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
22

balsai

8,73

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Ekipažas 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Thomas

Thomas

28.04.2016, 21:49:37

super filmas eikit ir nepasigailesit

Vladas

Vladas

24.04.2016, 17:44:20

Geras. Nesigilinkime ar įmanoma.... Ziurisi gerai!