Uždaryti
FARAS BE BAIMĖS (30 days left)
GREITAI
FARAS BE BAIMĖS (30 days left)
Premjera
4 Grd 2020
Pilnas aprašymas

FARAS BE BAIMĖS (30 days left)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13

Rajanas (aktorius Tarek‘as Boudali, jis taip pat ir šios komedijos režisierius) – jaunas ir geraširdis, bet be galo baikštus ir nerangus policininkas. Visomis išgalėmis vengdamas konfliktų ir pavojų bei nuolat besistengiantis visiems įtikti, vaikinas yra tapęs nuolatiniu kolegų patyčių ir pokštų taikiniu. Tačiau visa tai Rajanui – nė motais: jis beviltiškai įsimylėjęs kolegę Stefani (akt. Vanessa Guide) ir į visa kita nelabai kreipia dėmesio.

Pilnas aprašymas

Vis tik eilinis apsilankymas pas gydytoją privers Rajaną atkreipti dėmesį ir į kitą gyvenimo aspektą – būtent tai, kad jis baigiasi. Ir ne filosofine, „visi kada nors miršta“, o visiškai tiesiogine prasme. Mat daktaras ganėtinai abejingu tonu praneša, kad vaikinas sunkiai serga ir jam likę gyventi daugiausiai mėnuo. Vėliau, tiesa, paaiškės, kad gydytojas truputį supainiojo diagnozes...

Visgi dabar jaunasis policininkas nusprendžia, kad visiškai neturi ką prarasti ir nutaria išeiti su trenksmu. Jis sulaikys nuolat arešto išvengiantį pavojingą narkotikų baroną, užsitarnaus kolegų pagarbą ir žaviosios Stefani simpatiją! Ilgai nelaukęs, Rajanas imasi vykdyti savo genialų planą. Žinoma, vien sugalvojęs tapti didvyriu herojumi, vaikinas nebūtinai juo ir taps. Bet nuotaikingų, pašėlusių ir be galo juokingų nuotykių jo gyvenime dabar tikrai netruks. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

4 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą FARAS BE BAIMĖS (30 days left)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.