Uždaryti
Geras tripas (Joy Ride)
GREITAI
Geras tripas (Joy Ride)
Premjera
7 Lie 2023
Vaidina
Ashley Park
Pilnas aprašymas

Geras tripas (Joy Ride)

Komedija

Odrė ir Lolo (aktorės Ashley Park ir Sherry Cola) – geriausios draugės nuo pat vaikystės. Kuomet Kalifornijoje įvaikinta ir mylinčioje šeimoje užaugusi Odrė nusprendžia, kad atėjo metas susirasti biologinę savo mamą, ji paprašo Lolo važiuoti kartu. Geriausia draugė, be abejo, iš karto sutinka. Kad būtų linksmiau, merginos į kompaniją prigriebia ir buvusią Odrės koledžo kambariokę (dabar tapusią muilo operų žvaigžde) bei ekscentrišką Lolo pusseserę.

Pilnas aprašymas

Su jaunatvišku entuziazmu ir lengvabūdiškumu susikrovusios krepšius, merginos, ilgai negaišdamos, iškeliauja į Kiniją, tačiau paprasta kelionė tampa beporotišku nuotykių, kurio draugės nepamirš visą savo gyvenimą. Šią vasarą leiskites į stogą raunančią kelionę kartu su merginomis ir papulkite į komiškiausias situacijas, pradedant eiliniais turistų nesklandumais, baigiant apsimetinėjimu K-Pop grupe ir netyčiniu narkotikų gabenimu.

Komedijos „Kaimynai“ prodiuserių ir filmo „Pasakiškai turtingi“ scenaristų sukurta juosta tiesiog kimšte prikimšta absurdiškų situacijų ir šokiruojančių dialogų. Tačiau už visos šios beprotybės slypi paprasta ir širdžiai artima keturių draugių kelionė, kurioje jos geriau pažins tiek pačios save, tiek viena kitą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

1 žmogus nori pamatyti

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Geras tripas (Joy Ride)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.