Uždaryti
Hardkor disko (Lenkų kino savaitė '14)
Hardkor disko (Lenkų kino savaitė '14)
Premjera
18 Spl 2014
Trukmė
85 min.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Hardkor disko (Lenkų kino savaitė '14)

Trileris Amžiaus cenzas: N-16 85 min.

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais ir angliškais subtitrais Šiuolaikinis, pilnas kontrastų didmiestis. Turtingi tėvai ir jų išpaikinti, vien malonumų tesivaikantys, šia diena gyvenantys vaikai, o aplink – pykčiu, dirbtinumu ir  įtampa alsuojanti re...

Pilnas aprašymas

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais ir angliškais subtitrais

Šiuolaikinis, pilnas kontrastų didmiestis. Turtingi tėvai ir jų išpaikinti, vien malonumų tesivaikantys, šia diena gyvenantys vaikai, o aplink – pykčiu, dirbtinumu ir  įtampa alsuojanti realybė. Vos atvykęs į miestą Martinas susipažįsta su Olga, ir mergina netrukus įtraukia jį į nesibaigiančių vakarėlių, nelegalių automobilių lenktynių ir narkotikų pasaulį. Tačiau kas iš tiesų yra naujasis Olgos draugas, kokią paslaptį ir keršto planą jis sumanė?

 

Apdovanojimai:

2014 m. – didysis prizas bei  apdovanojimas už geriausią vyro vaidmenį Marcinui Kowalczykui bei už geriausią moters vaidmenį Agnieszkai Wosińskai Košalino kino debiutų festivalyje; specialusis prizas už režisūrą Krzysztofui Skonieczny Sopoto kino festivalyje; apdovanojimas už geriausią režisieriaus debiutą, geriausią aktoriaus debiutą ir geriausią operatoriaus darbą Gdynės kino festivalyje.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
2

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Hardkor disko (Lenkų kino savaitė '14)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.