Uždaryti
Įkalinti laike
Įkalinti laike
Premjera
28 Spl 2011
Sukurta
JAV, 2011
Pilnas aprašymas
8,04

Vidutinis vertinimas

Įkalinti laike

Trileris Amžiaus cenzas: T

Sveiki atvykę į XXIa. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Čia žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai. Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad ...

Pilnas aprašymas

Sveiki atvykę į XXIa. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Čia žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai.

Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Kaip ir visuomet, čia valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai, net ir lenkdami nugaras sunkiausiuose darbuose kovoja vardan savo gyvybių.

Vilas (akt. Justin Timberlake) – jaunuolis, vieną rytą pabundantis su neišsenkamomis laiko atsargomis. Tačiau laimė trunka neilgai – vyrukas apkaltinamas žmogžudyste, siekiant pasisavinti kito žmogaus laiką.

Bėgdamas nuo persekiotojų Vilas pagrobia Silviją (akt. Amanda Seyfried) ir laiko ja įkaite, bandydamas įrodyti savo nekaltumą. Štai taip, kiekvieną minutę rizikuodami gyvybėmis, jaunuoliai dviese stoja prieš negailestingą laiko sistemą ir ryžtasi rizikingam žingsniui – laiko vagystei iš atsargų saugyklos. Idant išdalintų laiką jo stokojantiems.

Žaliai ant dilbio mirgantis laikmatis negailestingai primena, jog tavo laiko atsargos senka, priešai mina ant kulnų, tačiau Vilas neketina nuleisti rankų ir eina iki galo.

Įtemptas siužetas, netikėta idėja ir nesibaigiantis veiksmas prikausto prie ekranų. Justin Timberlake jau anksčiau įrodė esąs ne tik dainininkas, bet ir visai puikus aktorius.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
27

balsai

8,04

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Įkalinti laike

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

apex

apex

22.11.2011, 10:01:10

Kažkas tarp Tado Blindos ir Vilniaus energijos sąskaitos kas mėnesį :D Regis idėja įdomi, bet iš tikro sena kaip pasaulis. Žmonių per daug, reik reguliuot populiaciją (anksčiau ir dabar tai daroma pinigais, maistu, o filme - laiku) Techniškai kitoks būdas pasirinktas ir tiek (lygiant su kitais panašaus pobūdžio filmais). Daug gilintis negalima, nes pradės nepatikti. Sumoje - Tadas Blinda, Robin Hood. Atimti iš turtingų ir padalint vargšams. Vis laukiau, laukiau veiksmo (ne smurto), kada idėja temps gilyn, pradės kovot su sistema, finale nugalės blogį. Bet taip nenutiko, gal ir gerai, nes būtų matrica. Filmas verčia susimąstyti apie ateitį. Manau pranašingas filmas. Ir pasaulio verslo elitas turėtų pagalvot labiau, kaip apsaugot žmones nuo laiko vagių :D Per daug paprasta pavogti kito laiką - pasisveikini ir nebėr minučių. :) Pažiūrėt - verta, daug tikėtis - neverta. Ai tiesa, juk vaidino Justinas Timberlake'as. tai nieko. Labiau patiko Cillian Murphy.