Uždaryti
IMPORTINIS JAUNIKIS
5,04

Vidutinis vertinimas

IMPORTINIS JAUNIKIS

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 97 min.

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Pilnas aprašymas

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų žiemą. 

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

1817 Žmonių nori pamatyti

132

balsai

5,04

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos IMPORTINIS JAUNIKIS
Komentarai

Rašyti komentarą IMPORTINIS JAUNIKIS

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Mylintis

Mylintis

05.02.2020, 22:49:50

Rasių maišymo propaganda. Jei jaunikis iš Prancūzijos, tai kodėl negras? Juk ten negrų gal tik apie 5-7%, t.y. labai mažai. Čia tas pats, kaip Holivude, kur poros būtinai rodomos, vyras negras ir moteris baltaodė, nors realybėj tokių porų JAV tėra gal 2%. Atkreipkit dėmėsį į Holivudo filmus.

Marius

Marius

30.01.2020, 19:39:52

Tuos pinigus geriau skirkite kažkam kitam, tik ne šitam filmui :D:D nu nesamoniu nesamone