Uždaryti
Įsivaizduok (Lenkų kino savaitė '13)
Įsivaizduok (Lenkų kino savaitė '13)
Premjera
9 Rgs 2013
Trukmė
105 min.
Sukurta
Lenkija, Prancūzija, Portugalija, 2012
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Įsivaizduok (Lenkų kino savaitė '13)

Drama Amžiaus cenzas: N-7 105 min.

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais subtitrais. Ianas yra neregys. Jis pasitiki savimi  ir vaikšto be lazdelės. Vyras visada dėmesingas ne tik jį supantiems garsams ir kvapams, bet ir įsivaizduoja, kad juda specifiniu vietovaizdžiu. Taip jis geba ap...

Pilnas aprašymas

Filmas lenkų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Ianas yra neregys. Jis pasitiki savimi  ir vaikšto be lazdelės. Vyras visada dėmesingas ne tik jį supantiems garsams ir kvapams, bet ir įsivaizduoja, kad juda specifiniu vietovaizdžiu. Taip jis geba apeiti kietus objektus ir aptikti daiktus. Nors jo darbo metodai vertinami skeptiškai, jis patenka dėstyti į prestižinę Lisabonos kliniką.  Čia jis sutinka Evą, kurios lazdelė ką tik sulūžo ir ji nori išmokti vaikščioti savarankiškai. Ianas ir Eva pasileidžia į gatvės chaosą ir triukšmą. Čia jie aptinka tai, kas žiūrovus pakerės, nes filme sugebama užfiksuoti dalykus, kurių regintys žmonės neįvertina.

2012 m. – Varšuvos kino festivalis, tarptautinio konkurso prizas už geriausią režisūrą, taip pat publikos prizas mokslo filmų kategorijoje; 2013 m. – didysis Tarnovo KF prizas; auksas Lagovo vasaros kino festivalyje.


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Įsivaizduok (Lenkų kino savaitė '13)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.