Uždaryti
JUODOJO DRAKONO PĖDSAKAIS (The Mystery of the Dragon’s Seal)
JUODOJO DRAKONO PĖDSAKAIS (The Mystery of the Dragon’s Seal)
Premjera
27 Rgs 2019
Trukmė
124 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
5,2

Vidutinis vertinimas

JUODOJO DRAKONO PĖDSAKAIS (The Mystery of the Dragon’s Seal)

Nuotykių Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 124 min.

Rugsėjo 27 dieną žiūrovus kviečiame kartu leistis į nuotykių kupiną kelionę filme „Juodojo drakono pėdsakais“. Tai tikras perliukas visiems, pasiilgusiems kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų! Naujai atgimusio, garsiojo „Baubo“ tęsinyje, turėsime progą pamatyti ir Holivudo žvaigždę Arnoldą Švarcenegerį.

Pilnas aprašymas

Džonatanas Grinas (akt. Džeisonas Flemingas) – aistringas anglų keliautojas ir neatrastų žemių tyrinėtojas. Žinia apie drąsų klajūną pasklido po visą pasaulį, o jo didieji atradimai tapo įdomūs karaliams ir imperatoriams. Dar nespėjus ir pėdoms ataušti nuo paskutinės Džonatano ekspedicijos į kraupų kalnų kaimelį, kur vos išvengė pabaisos Vijaus kerų, jis vėl leidžiasi į kelią! Šį kartą jo laukia ypatinga, paties karaliaus patikėta užduotis, sudaryti teritorijos žemėlapį, į kurią dar nei vienas keliautojas įkėlęs kojos nebuvo.

Keliaudamas ir braižydamas būsimo pasaulio žemėlapio kontūrus, Dž. Grinas atsitiktinai įžengia į visiškai nepažįstamas Kinijos žemes. Ten tyrinėtojo laukia neatrastas, pilnas pavojingų nuotykių, mistinių ir laukinių būtybių pasaulis, visiškai užbūręs smalsųjį Džonataną. Žiūrėdami keliautojo nuotykius, nusikelsime į senovės miestus, susipažinsime su gražuolėmis princesėmis, senaisiais, mirtį nešančiais, kovos menais, antgamtinėmis būtybėmis ir net su pačiu visų drakonų karaliumi. Tad Dž. Grinui teks ne tik braižyti žemėlapį, įminti juodojo drakono paslaptį, bet ir vėl susidurti su pabaisa Vijumi, į kurio akis geriau niekam nežiūrėti!

Pilnas stebuklų, kraują stingdančių nuotykių filmas „Juodojo drakono pėdsakais“ jau rugsėjo 27 dieną!

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

21 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

5,2

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą JUODOJO DRAKONO PĖDSAKAIS (The Mystery of the Dragon’s Seal)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.