Uždaryti
Ką tu nuo manęs slepi? (Gromkaya svyaz')
Ką tu nuo manęs slepi? (Gromkaya svyaz')
Premjera
8 Kov 2019
Trukmė
93 min.
Sukurta
Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
6,67

Vidutinis vertinimas

Ką tu nuo manęs slepi? (Gromkaya svyaz')

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 93 min.

Vakarienė be paslapčių komedijoje „Ką tu nuo manęs slepi?“

Pilnas aprašymas

Jie – geriausi Jūsų draugai! Su jais galite būti savimi, nereikia apsimetinėti ir meluoti, jie priims jus tokius, kokie esate, visada palaikys, išties pagalbos ranką. Juos pažįstate taip seniai, kad net nepamenate, kada pirmąkart susitikote, o tie vakarai ar net naktys kartu yra patys linksmiausi! Jūs kartu patyrėte tiek daug ir rodos pažįstate vienas kitą taip gerai, kad galite išsipasakoti viską ir likti suprastas...bet...

Viskas būtų gerai, jeigu ne tas atvirumo žaidimas, kurį nusprendė pažaisti septyni seni geri bičiuliai – trys poros ir vienas viengungis, lengvai apsvaigę nuo vakarienės metu išgerto vyno. Žaidimo taisyklės paprastos – jeigu kas skambintų į telefono skambučius privaloma atsiliepti įjungus garsiakalbį, o visas gautas trumpąsias SMS žinutes perskaityti balsu. Atrodo paprasta, jeigu nebūtų itin... sunku. Pasirodo visi vakarienės dalyviai yra tiek, švelniai tariant, „prisidirbę“, kad viena po kitos į paviršių lendančios paslaptys sukels daugybę kuriozinių situacijų, nepatogumų ir privers garsiai kvatotis. 

Režisierius Aleksėjaus Nužnij (rus. Алексей Нужный), režisavęs kultinę komediją „Aš lieknėju“ (rus. Я худею) grįžta į kino ekranus su naujausia komedija „Ką tu nuo manęs slepi?“. Šis filmas – analogas dar 2016 m. „Kino pavasaryje“ žiūrovus sužavėjusiai itališkai komedijai „Tobuli melagiai“ („Perfetti Sconosciuti“/“Perfect strangers“) privers prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų turime tris gyvenimus – viešą, asmeninį ir tą su didesnėmis ar mažesnėmis paslaptimis, kurį iškėlę į paviršių galime sulaukti ypatingos aplinkinių reakcijos.

Aštraus prieskonio turinti komedija kinuose jau nuo kovo 8 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

44 Žmonės nori pamatyti

6

balsai

6,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Ką tu nuo manęs slepi? (Gromkaya svyaz')

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.