Uždaryti
Kai svyla padai
Kai svyla padai
Premjera
25 Lap 2016
Trukmė
98 min.
Sukurta
Didžioji Britanija, 2016
Pilnas aprašymas
5,25

Vidutinis vertinimas

Kai svyla padai

Komedija Kriminalinis Amžiaus cenzas: N-16 98 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Įstatymo sergėtojai Teris (akt. Alexander Skarsgård) ir Bobas (akt. Michael Peña) labiau už įstatymą gerbia savo pačių gerovę. Vilkai avių kailyje – toks apibūdinimas geriausiai tiktų porelei kor...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Įstatymo sergėtojai Teris (akt. Alexander Skarsgård) ir Bobas (akt. Michael Peña) labiau už įstatymą gerbia savo pačių gerovę. Vilkai avių kailyje – toks apibūdinimas geriausiai tiktų porelei korumpuotų policininkų. 

Naujajame Meksike niekad nebuvo ramu, bet kai miesto ramybę saugo jie – chaoso dar daugiau. Vyrukai ciniški ir nedori – apgaudinėja žmones, juos apiplėšinėja, šantažuoja nusikaltėlius ir daro viską, dėl ko patys turėtų atsidurti už grotų.

Bet vieną dieną, nebaudžiama ir nesulaikoma porelė, užsipuola ne tą, kurį derėjo. Jų kelyje pasipainioja nauja auka – nusikaltėlis, kuris, pasirodo, yra dar pavojingesnis už juo pačius. Štai tuomet vyrukams pradeda svilti padai!

Naujausias britų režisieriaus Johno Michaelo McDonagho („Calvary“) filmas buvo pristatytas 66-ojo Berlyno kino festivalio „Panoramos“ programoje. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
4

balsai

5,25

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Kai svyla padai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.