Uždaryti
Kaip atsikratyti boso 2
Kaip atsikratyti boso 2
Premjera
28 Lap 2014
Trukmė
110 min.
Pilnas aprašymas
9,42

Vidutinis vertinimas

Kaip atsikratyti boso 2

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 110 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Po to, kai prieš trejus metus Nikas (aktorius Jason'as Bateman'as), Deilas (akt. Charlie'is Day'us) ir Kurtas (akt. Jason'as Sudeikis) susitvarkė su jiems gyvenimą kaip reikiant g...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Po to, kai prieš trejus metus Nikas (aktorius Jason'as Bateman'as), Deilas (akt. Charlie'is Day'us) ir Kurtas (akt. Jason'as Sudeikis) susitvarkė su jiems gyvenimą kaip reikiant gadinusiais viršininkais, reikalai nurimo.

Atsikandę darbo kitiems, trijulė bando pradėti savo verslą. Tačiau juos „išduria" klastingas investuotojas (kurį vaidina Q. Tarantino filmų išgarsintas vokiečių aktorius Christoph'as Waltz'as). Norėję tapti savo paties bosais, vaikinai nežada taip lengvai nuleisti rankų ir nesirengia leisti š.... sau ant galvų.

Patraukliausias planas atsiskaityti su sukčiumi trijulei pasirodo investuotojo suaugusio sūnaus (akt. Chris'as Pine'as) pagrobimas, vietoje išpirkos reikalaujant kontrolinio savo įmonės akcijų paketo.

Su nuoširdžiu entuziazmu pradėtas vykdyti planas, žinoma, nesiklosto taip, kaip sumanyta. Negana to, kad investuotojas absoliučiai neskuba pradėti verkti ir atiduoti įmonės, į vaikinų gyvenimus sugrįžta seksualinis grobuonis - daktarė Džiulija Haris (akt. Jennifer Aniston), situaciją supainiosianti dar labiau. 

 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
12

balsai

9,42

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Kaip atsikratyti boso 2

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.