Uždaryti
KARALIENĖS KORGIS (Queen's Corgi)
KARALIENĖS KORGIS (Queen's Corgi)
Premjera
22 Kov 2019
Trukmė
92 min.
Sukurta
92
Pilnas aprašymas
6,98

Vidutinis vertinimas

KARALIENĖS KORGIS (Queen's Corgi)

Animacija Amžiaus cenzas: V 92 min.

Animacinis filmas visai šeimai „Karalienės korgis“ supažindins su mylimiausiu Elžbietos II šuneliu Reksiu.

Pilnas aprašymas

Turbūt net tie, kurie visiškai nesidomi Britanijos karališkąja šeima, žino, kad karalienės Elžbietos II mylimiausi šunys yra korgiai. Šie mieli šuneliai karalienę lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį. 

Dar visai mažą šunytį, Reksį karalienei gimtadienio proga padovanojo jos vyras Filipas. Į išdaigas linkusio šunelio elgesys ne visuomet buvo karališkas, tačiau jo mielumas greitai ištirpdydavo bet kokį nepasitenkinimą ar pasipiktinimą. Reksis greitai tapo Elžbietos ir visų karališkųjų rūmų numylėtiniu. 

Tačiau po vieno ypatingo savo pašėliojimo Reksis pajunta, kad dabar jau tikriausiai nuėjo per toli ir patylomis išsmunka iš rūmų. Deja, įvykiai pasisuka visiškai neplanuota linkme. Kažkokie žmonės Reksį sugauna ir uždaro į narvą. Visą gyvenimą praleidęs rūmuose, Reksis atsiduria tarp nekilmingų, gatvėse išaugusių šunų, kurie ne tik nuolat urzgia vienas ant kito, bet ir – o siaube!– kaunasi vienas su kitu. 

Reksis turės pasitelkti visą savo išmonę, gudrumą ir protą, kad išsaugotų sveiką kailį, išvengtų stiprių ir labai nedraugiškų šunų bei sugalvotų, kaip ištrūkti iš šio kalėjimo. Planuojant ir laukiant palankios progos, karalienės korgis šioje nedraugiškoje vietoje susiras keletą draugų ir netgi įsimylės. Tačiau niekuomet nepamirš pagrindinio savo tikslo – sugrįžti į šiltus, saugius ir jaukius namus. 

Lietuviškai įgarsinta, visai šeimai skirta animacinė nuotykių juosta „Karalienės korgis“ Lietuvoje pradedama rodyti kovo 22 d. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

572 Žmonės nori pamatyti

65

balsai

6,98

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą KARALIENĖS KORGIS (Queen's Corgi)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.